Ridone kullanıcısının son içeriği

1. R

Ankara/çankaya/birlik mah. İnternet sağlayıcısı önerisi

Arkadaşlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi internet sağlayıcısı önerisi istiyorum aranızda ankara birlikte oturanınız varsa eğer. Superonline için fiber altyapım yok maalesef ama türk telekom ve türk telekom altyapısı kullanan yan firmalardan fiber hizmet alabiliyorum. Taahhüt işine girmek...
  2. R

Ekran Gelmiyor Ne Yapmalıyım?

Arkadaşlar herkese merhaba iyi forumlar. Kurtlar vadisi pusu izlerken youtubeda ilk önce bilgisayar ufak takıldı sonra geri geldi sonra kendini resetledi ve bilgisayar çalıştığı halde ekran gelmedi. Kendim açtım kapattım bilgisayarı bu sefer BIOS ekranı geliyor exit yapıyorum sonra bilgisayar...
  3. R

750w vs 650w PSU Karşılaştırma

Teşekkürler hocam tekrardan sağolun
  4. R

Hocam elimde bir tane gönderdiğim kasa mevcut 650w psu ile ekran kartı için bir FP sistem ile gelmişti o fiyattan almadım yani birde asus tuf gt301 kasa mevcut 750w tuf psu ile rtx 3060 sistem için. Birisini seçip diğerini satacağım mecbur. Hangisi ile devam etmeliyim ?
  5. R

Çok teşekkürler ilginiz için hocam iyi geceler
  6. R

Anladım hocam sonuç olarak dediğim sistem ile 650w ile 750w arasında bir fark göremem ve sıkıntı yaşamam doğru mu ?
  7. R

https://www.itopya.com/cooler-master-masterbox-td500-650w-80-bronze-mesh-beyaz-4x-argb-usb-32-mid-tower-kasa_u13892 Bu kasa ile gelen psu hocam cooler masterın psu su sıkıntı yaşar mıyım ? Yani sadece psu söylemedim kasa bunu sipariş etmiştim beraber geldi.
  8. R

İşlemcide i5 12400f hocam. Marka olarak ya Asus tuf yada cooler master tercih edeceğim. Nedir bunlarıda hesaba kattığımızda düşüncelerin.
  9. R

Arkadaşlar merhaba, Başlıkta gördüğünüz gibi. RTX 3060 sistem için 750w 80+ bronze güç kanağı ile 650w 80+ bronze güç kaynağı arasında çok fark hisseder miyim? 650w ile 750w arasında çok fark var mı? 3060 için 650w yeterli mi? Bilgili arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.
  10. R

Asus TUF gt301 kasa aşırı fan sesi

Pardon hocam acemiyim demiştim
  11. R

bios a az once girdim hocam yönlendirmenizi bekliyorum.
  12. R

üstadlar biraz acemiyimde devir sabitleme nasıl yapıcam tam olarak açıklama veya açıklayıcı bir videoya falan yönlendirme şansınız var mı anakart kabloları falan hiç anlamam ben :(
  13. R

traktör gibi derken yanlış bir ifade kullanmışım. ekstra bir ses yok ama fan çok fazla ses çıkartıyor asusun armoury crate uygulamasından fan hızını sessize indiriyorum o zaman güzel. ama kendisi sürekli değişiyor ve tam hıza cıkıyor çok fazla ses çıkartıyor çok rahatsız ediyor onu soylemek...
  14. R

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi elimde asus tuf gt301 kasa mevcut. Normal durumlarda ara sıra ama oyun oynarken sürekli egzoz fanından traktör gibi ses gibi geliyor. bunun bir çözümü var mıdır ? bu kasadan kullanan arkadaşlar veya bilgili insanlar yardımcı olursa çok sevinirim çok canımı...
Geri