Roar7 kullanıcısının son içeriği

1. R

Öneri Önerebileceğiniz Tablet Var Mıdır

Öncelikle merhaba. En fazla 10k olacak şekilde tablet önerilerinizi alabilir miyim teşekkürler :) (Apple düşünmüyorum) Bütçe : 10k 1694889860 Şu anlık Huawei Matepad 11 var aklımda ama tablet konularından pek anladığım söylenmez
  2. R

Öneri Mini Sistem Önerileri

leptop kullanıcısı birisine toplayacagım biraz ufak olmasını istiyor kasanın yoksa herturlu daha mantıklı dedıgınız gibi mini bir sistem bakıyorum o nedenle 1682845145 Teşekkür ederim fiyat olarak arlarında da cok bir fark yokmus bunu ekliyorum o zaman iyi forumlar
  3. R

Anakart olarak iyi midir m bir anakart oldugu için soruyorum mini bir sisteme
  4. R

evet leptop kullanıcısına toplayacagım için min bir sistem seçtik hazır olarak da pek yok mini sistem 1682843032 Zaten tek tek alınacak birkaç ay içerisinde ilk başta ekran kartı koyulmayacak r5 5600g seçtim o yüzden işlemciye sonrasında ekran kartı takılacak
  5. R

Bilgisayar Kasası : Aerocool CS-107 Mini ITX İşlemci : AMD Ryzen 5 5600G Altı Çekirdek 3.90 GHz İşlemci Ekran Kartı : GTX 1660 TI 6G GV-N166TOC-6GD 192bit GDDR6 6 GB Anakart : Asrock B550M-HDV AMD AM4 DDR4 Micro ATX SSD : Kioxia Exceria G2 LRC20Z001TG8 PCI-Express 3.0 1 TB M.2 Ram ...
  6. R

Öneri Toplama Bilgisayarı Satıp Hazır Sistem Alsam Mantıklı Olur Mu

Merhaba elimdeki sistemi satıp üzerine 4000tl koyup hazır sistem mi kovalasam yoksa ekran kartı ve işlemciyi güncelleyip devam mı etsem Bu güncellemek istediklerimi direk degıl de yavasatan guncellıyıcem ilk işlemci sonra ekran kartı olarak güncellemek istedigim ekran kartı : MSI RX 6500 XT...
  7. R

Yardım Bilgisayarda Donma Ve Kilitlenme

1 saat test yaptım herhangi bir sıkıntı çıkmadı
  8. R

1678019963 biraz geç yazıyorum kusura bakmayın bu şekilde yapıyorum testi 1678019999 birçok test yaptım işlemciyle alakalı ama hiçbirinde sorun çıkmadı benıdme ilk başta aklıma işlemci gelmişti 1678020372 Pek anlayamadım ama güncel sorundan bahsedeyım şuan yine oyun bitti ve alt tab geçtim...
  9. R

Servise göndermeden önce psu nasıl test ede bilirim daha önce program vasıtasıyla etmiştim normal çıkmıştı voltajlar nereden bakarsanız servise gittiğinde 20 25 gün gelmeyecek
  10. R

artık kilitlenme olmuyor pc direkt kendine reset atıyor şimdi az once yaşadım 30 40 dk valorant oynadım sonrasında oyunu kapatıp opera yotube üzerinden video izlerken 2 3 kere 5 sn 5sn atladım ve bilgisayar kendini yeniden başlattı ama en son yazdıgımdan beri hiç kapanmadı ram i taktıktan sonra...
  11. R

Çözüldü Bilgisayar Bileşenleri Yükseltme Önerileri

tamamdır işlemciden sonra hangisi uyarsa artık bütçeme bakacagım teşekkür ederim iyi forumlar
  12. R

peki alternatif olarak 3.5 4bin arası öneriniz varmı
  13. R

4 4.5 En fazla 1677707721 aslında 4 diyelim
  14. R

Arasındaki farklar nedir tam olarak ve neden o kart alınacak son kart gözüyle bakılıyor sıkıntılı mı
Geri