rxeaaVL kullanıcısının son içeriği

1. R

Ryzen 5 5600 Vs 5600X + RX 570 Fps Farklari

Bende 5600 tarafindayim ama cok fazla video goremeyince sormak istedim tesekkurler cevabin icin
  2. R

Ryzen 5 5600 Vs 5600X + RX 570 Fps Farklari

Merhaba ryzen 5 5600 veya 5600x almayi planliyorum ekran kartim rx 570 suan icin ekran karti butcem yok ve islemciye dayali oyunlar oynuyorum farklari nelerdi kac fps fark olur bilen birisi yazabilir mi simdiden tesekkurler
  3. R

Yardım Logitech Garanti Sorunu Ve Vat Tax Id Or Number Bu Nedir

Sirketim yok fakat vergi numarami interaktif vergi dairesinden buldum onu atsam olur mu yani
  4. R

Logitech destekten istediler sizce gondermeli miyim
  5. R

Simdi tam olarak ogrendim bir sorum daha vergi numaram ile herhangi bir islem yapamazlar demi?
  6. R

Merhaba logitech turkiye distributoru sorunumu cozemedigi icin bende logitech destege yazdim bugun benden bu sekil bir sey istediler VAT TAX ID OR NUMBER bu nedir tam olarak yardimci olur musunuz
  7. R

Ethernet kablosu

Modem kasanın hemen üstünde yer alıyor yıpranacağını sanmıyorum
  8. R

Ethernet kablosu

https://www.amazon.com.tr/50174-Ugreen-CAT6-Ethernet-Kablosu/dp/B071YR6DRK/ref=sr_1_5?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=1EZUP59AC1EW4&keywords=Ugreen+CAT6+Flat&qid=1665261441&qu=eyJxc2MiOiIzLjg1IiwicXNhIjoiMy4yMSIsInFzcCI6IjIuNjEifQ%3D%3D&sprefix=ugreen+cat6+flat%2Caps%2C264&sr=8-5...
  9. R

Ethernet kablosu

Türk Telekom ZTE ZXHN H168A Modem kullanıyorum internetim yanlış bilmiyorsam fiber. ADSL VDSL CAT6 vs. vs. herhangi birini alsam bir sıkıntı olur mu mesela adsl o modeme olmaz internet gelmez gibi.
  10. R

1450 bütçe kulaklık önerisi.

Anladım yani razer kraken v3x kullandım kırıldı blackshark v2 x ses sekmesi vardı muhtemelen benim ses kartımdan dolayı. Yorumu olmayan ürünler yerine yorumu olan ürünü tercih etmem daha mantıklı olurdur diye düşünüyorum
  11. R

Cloud 2 seviyesinde değildir diye düşünüyorum attığınız şeyler sadece fps oyunu oynuyorum
  12. R

Hepsi galiba Jak girişti USB aramaktayım teşekkürler yinede
  13. R

Teşekkürler önerin için Razer blackshark almıştım geçen fakat ses sekme sorunları var geri göndericem muhtemelen benim anakartımdan dolayı o yüzden usb arıyorum.
  14. R

Merhaba HyperX Cloud 2 Düşünüyorum fakat daha iyisi var mı diye merak ettim o yüzden sorayım dedim varsa bu bütçeye daha iyisi yazarsanız sevinirim. + olarak cloud 2 de bir indirim olur mu yakın zamanda
  15. R

Çözüldü 800-850 TL'ye Kadar Kulaklık Önerisi (31 Temmuz 2022)

Trendyoldan aldım hocam teşekkürler önerin için iyi günler
Geri