Salo914 kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Bluestack Gi̇bi̇ Emulatorler Güveni̇li̇r Mi̇ ?

Bilgisayara mobil uygulamalı yüklemek için bluestack, nox, veya gameloop gibi emulatorler güvenli mi? Bilgisayarımıza zarar verebiliyor mu ? Ömrünü kısaltıyor mu arkadaşlar? Birde önerecek olsanız hangi emulatorü onerirsiniz?
  2. S

Öneri Mouse Pad Öneri̇si̇ 300₺

En az 70x30 olucak şekilde 90x40 gibi renk fark etmez sade olsun yeter f/p olarak iş görücek mouse pad önerebilir misiniz bütçe 300₺.
  3. S

Soru Bunlardan Hangisi Sizce ?

Hocam 1 aydır kullanıyorum size önerim DELL G2724D olucaktır. Tüm özellikler bakımından en iyisi bu oluyor. Ölü pixel de çıkmadı. 2K 165 Hz. 1ms Gtg. Tüm hareket özellikleri de var. Fast IPS ekran. Düşünmeden alın bence. 2 Aya yakın cok araştırdım diğer modelleri de ve bunu tercih ettim
  4. S

Yardım 7800X3D İşlemci̇mi̇n Sicakliği Normal Mi̇

İşlemcim RYZEN 7 7800X3D "Internet Cafe Simulator 2" Oyununda 80 derece oluyor sıvı soğutmam ise bu model: https://www.amazon.com.tr/Thermalright-240-V3-So%C4%9Futucu-So%C4%9Futma/dp/B0CCP7F5Z8 bu sıcaklık değeri normal mi bu işlemci için?
  5. S

Güç Kaynağimdan Ses Geli̇yor???

İnternetten hazır sistem aldım ve psu olarak " FSP Hydro K PRO 750W 80+ " tercih ettim. Bilgisayarı çalıştırmasam bile, güce bağlamasam bile, fişe takmasam bile güç kaynağından sanıyorum bir ses geliyor. Sürekli devam ediyor. CS 2 yi açınca ses artıyor ama mesela valorant ı açtım ses artmadı...
  6. S

Fırsat Epi̇c Games İndi̇ri̇m? Alinir Mi

Arkadaşlar epic gamesten God of war 449₺ Cyberpunk 2077 499₺ Red Dead Redemption 2 494₺ Tom Clancy's Rainbow Six® Siege 45₺ Tomb Raider GAME OF THE YEAR EDITION 8₺ oyunlarını 1500₺ ye almayı düşünüyorum. Epic gameste bazen oyunlar eski sürüm veya optimizasyonu kötü oluyor. Alınır mı? Ayrıca %10...
  7. S

Red Dead Redemption 2 Xbox Storeda 200Tl Pcde Açar Mi?

Arkadaşlar epic gameste 500tl oyun xbox store da 469tl. Fakat Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition 200₺ gözüküyor. Bunu almak için rdr2 ye sahip mi olmak gerekiyor yoksa direk 200 tlye oyunu alabiliyor muyum. En önemlisi xbox storedan alıca bilgisayardan oynayabilir miyim
  8. S

Soru Sivi Soğutma Terci̇hi̇

teşekkür ederim hocam
  9. S

Soru Sivi Soğutma Terci̇hi̇

İşlemcim Ryzen 7 7800X3D sıvı soğutucu olarak 2 seçeneğim var sizce hangisinin performansı, soğutması daha iyidir 1. Cooler Master MasterLuquid ML240L V2 2. Thermalright Aqua Elite 240MM Hangisi neden daha iyidir? lütfen başka soğutucu önermeyin bunlar var seçenek olarak teşekkür ederim
  10. S

Soru 4070 Ti̇ Superi̇m Yaninda Darboğaz Yapar Mi?

Hocam https://www.qp.com.tr/qp-pch-xlr8 bu sistem nasıl pc hocası yapmış bence çok iyi
  11. S

hocam ben bu sistemi zaten düşünüyordum fakat ekran kartı markası beni düşündürüyor inno3d pek güvenemiyorum 27 e inçe gelirsek ilk alıcaktım hatta belirledim https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-dell-g2724d-27-1-ms-qhd-pivot-oyuncu-u-fiyati,256371102.html bunu almayı düşünüyordum zaten bitçe...
  12. S

2K monütörler 27 inç oluyor ve bana göre biraz büyük 24 inç istiyorum o zamanda 2K 24 inç yok malesef Almayı düşündüğü sistemin stoğu bitti bugün fakat şuna da bi baktım...
  13. S

alıcam monitör 1080p malesef. bütçe 60k falan
  14. S

Arkadaşlar asus tuf rtx 4070 ti super 16gb ekran kartının yanında 1080p de ryzen 5 7500f veya i5 14400F darboğaz yapar mı? Çok fazla yapar mi daha doğrusu? Kesinlikle değiştirmeye gerek var mıdır? Varsa en düşük intel ve amd hangi işlemciler alınmalıdır?
  15. S

Soru Monitör Tavsiyesi

24 inç monitör alacağım g-sycn olmasını ve tüm hareketleri yapabilmesini istiyorum bütçe 7000 küsür bu ikisi arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir veya daha iyisi var mı ...
Geri