sarhosum kullanıcısının son içeriği

1. S

Obs Te Oyunu Yansıtırken Oluşan Kamera Donması

Selamlar, Güncelleyerek denedim sorun aynı şekilde devam etmektedir. 1679436470 Kullandığım telefon Huawei Mate 20 produr hocam
  2. S

Konuya şöyle bir güncelleme getiriyorum. Droidcam uygulaması çok az CPU kullandığı için sistem oyuna girdiğim zaman uygulamayı kapatıp tüm yükü oyuna veriyor olabilir sadece tahminimdir. Böyle bir durum varsa düzeltmek için ne yapabilirim ?
  3. S

Gerçekten ilgin için çok teşekkürler. Yarın kamera almayı düşünüyorum umarım bir çözümü olur çünkü tekrar bir borca girmek istemiyorum :(
  4. S

Silip tekrar yükledim ama yine sorunum çözülmemişti. İlgin için çok teşekkür ederim bu konuyla alakalı farklı bir çözüm görürsen bilgilendirebilir misin ?
  5. S

Onu da denedim yine aynı sorunla karşılaştım. Şöyle bir şey belirtmek isterim Oyuna girince Droidcamin CPU kullanımı yüzde 0 a düşmekte bilmiyorum yararlı bir bilgi olur mu ama.
  6. S

Çözünürlüğüm 1920x1080 Fps: Çıkış FPS'ini Eşleştir olaraktır
  7. S

Merhabalar, Kablolu şekilde kullanmaktayım. Bu sorun sadece oyun açtığım zaman kamere görüntüsünü verdiğimde karşıma cıkıyor. Gerçekten her yerde cevabını arıyorum ama bulamıyorum çıldırmak üzereyim...
  8. S

Telefon ve kullandığım kabloları değiştirmeme rağmen maalesef sorun çözülmedi. Örneğin Full kamera olan bir sahnede bir donma yaşamamaktayım ama oyuna girdiğim zaman kameram donmakta. Telefonda olan görüntü ise akıcı
  9. S

Herkese Selamlar, Yayın yaparken Telefonumu Webcam olarak kullanmaktayım (DroidCam) Oyun oynamaya başlayınca obs üzerinde kameram donmakta bunu nasıl çözebilirim. (Diğer Webcam uygulamalarını kullanmama rağmen sorun çözülmedi) o yüzden sistemsel bir şey olabilir mi diye sizlere danışmak...
Geri