Sayko kullanıcısının son içeriği

1. S

Goat V4 4070 Super

İns dostum çok uzun zamandır üst seviye kanpanyali sistem bekliyordum
  2. S

Goat V4 4070 Super

İns kardeşim çünkü benim irsaliyede sadece fiyat var herhangi bir donanım ismi yazmıyor sadece ödenen ücret yazıyor senin de öylemi senden ricam isimleri ve önemli bilgileri kapatıp buraya koyabilirmisin bı bakayim inan iptal olacak diye çok endiseleniyorum
  3. S

Goat V4 4070 Super

Aynen benimde o şekilde hocam ins iptal olmaz Taner hocam lütfen bu tür kişilerin en azından mağdur olmamasini sağlayın inanın sizi çok seven takipçilerimiz var bizlerin bu şekilde maduriyet yaşamasına izin vermeyin sizden bi cevap yada yorum bekliyoruz
  4. S

Soru PCH Goat V4 Saat

Anladım sağlık olsun hocam
  5. S

Goat V4 4070 Super

Hocam aranızda benim gibi ücreti ödeyip provizyon olarak alan varmı? İptal olma durumu yüksekmiş bu arada çalışanın söylediğine göre 😓not 2.kisiydim
  6. S

Soru PCH Goat V4 Saat

Ücreti alıyorlar iptal edilme durumu var diyip satıyorlar.Ben malesef öyle aldım ins iptal olmaz
  7. S

Soru PCH Goat V4 Saat

Provizyon olarak damı satmadilar ?
  8. S

Soru PCH Goat V4 Saat

Gerçekten siparişin iptal edilirse canım çok yanicak sabah 6 da kalkıp yağmurda sırada beklediğine mı yanayım yoksa siparişin iptal olmasi durumuna mi ins iptal olmaz birde 2.kisiyim mağazada stok yok birinci de alamadı kimse alamadı??? İlk 10 kişiye provizyondan sattılar oda supeli bari mağaza...
  9. S

Soru PCH Goat V4 Saat

Taner hocam sabah 7 de gittim sıradaki ikinci kisiydim ve mağazada stok olmadığıni ve provizyon olarak satış yapabildiklerini söylediler.o şekilde aldık sizden ricam en azından provizyon olarak alan ve ödemesini ilk yapan kişilerin siparişleri iptal olamaması adinadir lütfen bu konuda sizi takip...
  10. S

Fiyat/Performans PCH Goat V4 Geliyor !!

Umarım güzel bişey gelir
  11. S

Goat V3 Için Sıvı Soğutma Önerisi

İ5 12400f e sıvı soğutmaya gerek yok kardesom benim güle güle kullan cihazini
  12. S

35.000-45.000 TL 13400F 7500F 4070/Ti̇ Kararsiz Kaldim

O işlemci ddr4 eski nesil gerek yok 1703662890 O işlemci ddr4 eski nesil
  13. S

35.000-45.000 TL 13400F 7500F 4070/Ti̇ Kararsiz Kaldim

AMD hocam ddr5 sistem düşünmeye gerek yok
  14. S

15.000-17.000 TL PC Hocası Goat V3 Geliyoorrrrr

Bende 4070 li güzel bı cihaz bekliyorum
  15. S

Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

Bende aynı fikirde yok bu seferki sistem bütçesi düşük olan arkadaşlara gelse 7 8 bin bandında bir sistem iyi olur sonuçta o kesime hala kimse hitap etmedi
Geri