Goat V4 4070 Super

KS

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hadi benim param var çok şükür ya elinde bu kadar parası olan ve alamayan ne diyim ki sen ne yaptın hocam alabildin mi veya düşünüyor muydun

sistem goatv4 video yayınlandığı vakit satışı olsaydı sen almıştın abi
diğer sistemler cumartesi satışı açılsın demi
gerçekten fırsatçılara olan tanıdınız. elinizle alın karşimm bizden dediniz.
Gerçekten doğru diyecek çok şey var ama diyemiyorsun demiyorsun sırf öğretmen kişiliğinden

Sadece yazık oldu...

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Hadi benim param var çok şükür ya elinde bu kadar parası olan ve alamayan ne diyim ki sen ne yaptın hocam alabildin mi veya düşünüyor muydun

Gerçekten doğru diyecek çok şey var ama diyemiyorsun demiyorsun sırf öğretmen kişiliğinden

Sadece yazık oldu...
arkadaşımla gittik 2 kişi 1 sistem alabildik düşünüyoruz ekran kartı kim alsa diye :)

lolipop

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
İşte saçmalık burada reis bende bunu diyorum

10:06 da girilen işleme bu geldi

Yani 6 dk da normal çok uzun sürmedi işlemler halloldu herşey okutuldu bu yazı geldi inanmadım ilk önce fotoğrafını çektim bende

Saati video her şeyi var yani itiraz ediyorum abi nasıl

Yok mu ya adminlerden biri bu imkansız şey nasıl olabiliyor çözümü yok mu

Gerçekten elim ayağım titredi öyle kaldım kasada mal gibi
Al satçılar nasil insanlar birde 45 bin yazmiş küfür etsem sıkıntı olur mu ki burda

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
133
Gerçekten küfür edicem ya az kaldı ramak kaldı aylardır beklediğim sistem iki gündür izin alıyorum hak mı reva mı ya sabah 7.30 da vatan önünde bekliyorum ilk sırada

Nasıl bir şey ki 180 vatan olsa aynı anda satsa ikinciye kalsam bile almam gerekmiyor mu bu nasıl bir işlem ua

Hesabım var vatanda yani sıfırdan hesapta açmadılar

Al yani

6 dk da mı bitti 450 500 stok yapmayın ua

Aydın merkez vatanda idim ilk sıradayım 6. Dk sında herşey bitti tamam dedik bu geldi

Sinirden ağlıcam gerçekten ya
reis telefon numaran gözüküyor haberin olsun

Bepa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Aynı sorunları bende yaşadım 2.sıradaydım kasadaki arkadaş sağolsun öyle uyuşuktuki sadece 1 kişi alabildi sistemi , buraya yazmamızla da hiçbir şeyin değişeceğini düşünmüyorum olan oldu

Son düzenleme:

pcalacagim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
@İsmail

Hocam gözünü seveyim bi bakar mısın

6 dk da bitmesi matematiksel olarak saçmalık değil mi

Yapılan işlemleri gördüm önceden bilgilerim var üyeliğim var orada

Uzun sürmedi birinci ben girdim kimse alamadı 4070 i

SS attım 6 dk ya 180 şube olsa 3 er defa girmesi lazım misal minimum hadi kasa sı büyğk olan var 2 olsun
bizim şubenin çalışanı 8.30da geldi. bekleyenlerin adını soyadını numarasını hangi sistemi istediğini sordu, eklemek istediklerimizi not aldı. kapılar açılınca geldiğimiz sıraya göre direkt kasaya gittik. ben 5 te geldiğim için en öndeydim direkt aldık. 5dk sonra tükendi dediler zaten. kapış kapış gitti ürünler.
(düzenleme:bazı arkadaşlar birilerine 9da satılmış diyor ama bu mümkün değil, biz 9.50de içerideydik satmaya çalıştılar ama olmadı saat 10 olmadığı için, saat 10 olunca sistem açıldı öyle aldık)

Son düzenleme:

askalaphos

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Sakarya'da sıradayken bitti alamadım. Şimdi ilanlara koymuşlar. 45'e. Yazık vallahi fırsatçı dolu. Bireysel kullanıcı alsa gam yemezdim cidden. Vatan onu 45'e satmasını bilmiyor muydu umarım ellerinde patlar

Sayko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Hocam aranızda benim gibi ücreti ödeyip provizyon olarak alan varmı? İptal olma durumu yüksekmiş bu arada çalışanın söylediğine göre 😓not 2.kisiydim

Matador

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bende satış siparişi makbuzu verdiler 3 taksit olduğu belli sadece parçalar falan yazmıyor 1haftaya kadar gelir ana kart eksik dediler ararız sizi diyip yolladılar sıkıntı çıkmaz inşallah.

Sayko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
bende satış siparişi makbuzu verdiler 3 taksit olduğu belli sadece parçalar falan yazmıyor 1haftaya kadar gelir ana kart eksik dediler ararız sizi diyip yolladılar sıkıntı çıkmaz inşallah.
Aynen benimde o şekilde hocam ins iptal olmaz Taner hocam lütfen bu tür kişilerin en azından mağdur olmamasini sağlayın inanın sizi çok seven takipçilerimiz var bizlerin bu şekilde maduriyet yaşamasına izin vermeyin sizden bi cevap yada yorum bekliyoruz

KS

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Ben bunları da yapamadım 🤦

Benim direk ekrandan red verince öyle kaldım mal gibi bekledim sonra gittim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,195
İşte saçmalık burada reis bende bunu diyorum

10:06 da girilen işleme bu geldi

Yani 6 dk da normal çok uzun sürmedi işlemler halloldu herşey okutuldu bu yazı geldi inanmadım ilk önce fotoğrafını çektim bende

Saati video her şeyi var yani itiraz ediyorum abi nasıl

Yok mu ya adminlerden biri bu imkansız şey nasıl olabiliyor çözümü yok mu

Gerçekten elim ayağım titredi öyle kaldım kasada mal gibi
10.10 da tüm stocklar bitti 4070 super için

• Beğen
Reactions: TFT
KS

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
10.06 kaydım var hocam

O halde almam gerekiyor lakin sistem vermedi kadın ikinciye girdi yanında idim gene aynı ekranı verdi

Bende bu yüzden bu kadar tepki verdim geç kalmış olsan 2. Sırada olsam vb durumlar olsa tamam olabilir derim nasip değil derim lakin ilk işlem benim 10.06 da tuşa basılıyor sistem stok yok diyor buna yakındım

Son düzenleme:

pcalacagim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam aranızda benim gibi ücreti ödeyip provizyon olarak alan varmı? İptal olma durumu yüksekmiş bu arada çalışanın söylediğine göre 😓not 2.kisiydim
böyle olacağını sanmıyorum. çünkü stok kalmayınca diğer insanlara sistem satmadı zaten. bana verdikleri makbuzda da ürünler gözükmüyordu ama onun listesi onlarda mevcuttu bilgisayarı çevirdiler oradan çektim fotoğrafını. az önce de sistemi aldığım vatanı aradım böyle bir şey olsa kulağımıza gelirdi bizim haberimiz yok bundan dediler.

Sayko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
böyle olacağını sanmıyorum. çünkü stok kalmayınca diğer insanlara sistem satmadı zaten. bana verdikleri makbuzda da ürünler gözükmüyordu ama onun listesi onlarda mevcuttu bilgisayarı çevirdiler oradan çektim fotoğrafını. az önce de sistemi aldığım vatanı aradım böyle bir şey olsa kulağımıza gelirdi bizim haberimiz yok bundan dediler.
İns kardeşim çünkü benim irsaliyede sadece fiyat var herhangi bir donanım ismi yazmıyor sadece ödenen ücret yazıyor senin de öylemi senden ricam isimleri ve önemli bilgileri kapatıp buraya koyabilirmisin bı bakayim inan iptal olacak diye çok endiseleniyorum

Aderal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
İns kardeşim çünkü benim irsaliyede sadece fiyat var herhangi bir donanım ismi yazmıyor sadece ödenen ücret yazıyor senin de öylemi senden ricam isimleri ve önemli bilgileri kapatıp buraya koyabilirmisin bı bakayim inan iptal olacak diye çok endiseleniyorum
Ödemesini yaptıysan sıkıntı olmaz hocam goat v3dede aynı olay oldu

CurealsatYontulmamiskalas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Parasında pulunda değilim daha fazla veririm daha düşük bir kasa toplarım sorun değil gerçekten lakin anlamıyorum PC ye dair bir bilgim yok güvendiğim içinde Taner hocadan olsun dedim ama dönüp bakıyorum da ne diyim ki ya canınız sağolsun eyvallah olan iki günüme izin alıcam diye kurumda ettiğim kavga heves meves şimdi ne yapıcam kaygısı

Teşekkürler gerçekten

Diyeceklerim bu kadar
Dolar Euro yükselmese ne yazar? Fırsatçı çocukları 5-6 çocuk yaparak çoğalıyor bu ülkede ve serbest piyasa, Dolar Euro yükselmese bile bizi rezil ediyorlar bu şekilde. Bence vergi dairesine şikayet edin her birini. Bunlara yüklü miktarda ceza getirecek bir yönetim olsa da insan olsalar.

Sahibinden kimse almasın ellerinde patlasın
Alan olmasa buna yeltenmezler.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri