Selo1453 kullanıcısının son içeriği

1. S

Fillmora9 Donma Sorunu

Merhaba Dostlar, Her şey iyi hoş güzel ayarladık velakin render kısmana geldiğimde render tıklıyorum %3 dolduktan sonra donma başlıyor 22 dakika olan süre 2 saat çıkıyor. Sebebi nedir bilgisi olan var mı bu program hakkında?
  2. S

Power Suply Hesaplama.

Peki hocam ben soyle bir şey yaptım 650 w + 80 şeklinde power taktım
  3. S

Power Suply Hesaplama.

Merhaba Arkadaşlar, Intel i3 10105f Xpg 8 gb 2x 3200 mhz Gt740 ekran karti 4 gb MSI B560M Pro anakart 5200 (oc) Boyle bir sistemim mevcut . 2 haftalik power suply arızası oluşmuş, sizlerden ricam şu; fazla güç yüklemeden kaynaklı mı power arızası oluşmuştur yoksa başka bir neden mi?
  4. S

Bilgisayara Güç Gelip Gidiyor

Bilgisayarciya gidip bıraktım bakalım sorun neyden kaynakliymis yarın dönüş olucak ürünler 1 aylık bile değil
  5. S

Jfp1 de taktığım da güç açılıp kapanıyor velakin sizin gösterdiğiniz yerde hic açılma olmuyor yakinimda bilgisayarcı var 1 tek oraya getirmek de istemiyorum acaba yanlış kablolama ile power yakmış olabilirmiyim
  6. S

şuanda dediginiz yere taktım hic bir şekilde çalışma olmuyor velakin benim taktığım yerde güç gelip gidiyor ilk attığım videodaki gibi
  7. S

Bu şekilde değil mi?
  8. S

Aynı şekilde taktım şuanda hiç çalışmıyor.
  9. S

O hangisi oluyor desem :)
  10. S

Power reset kablolarini kendim çıkardım az önce ondan kaynaklımıdır diye
  11. S

Söyle bir sey diyim daha once hic pc toplamadım ilk defa toplama oldu internetten araştırarak kablo takimlarini taktim anakartta cpu ışığı kırmızı yanıyor açıldığı zaman
  12. S

Çarpma olmadı pc toplama yaptım kendime açıp bakmadım performax inferno 650w+80 şeklinde takılı geldi
  13. S

Merhaba arkadaşlar, Böyle bir sorunum mevcut acil yardımcı olabilecek var mı?
Geri