sercilong kullanıcısının son içeriği

1. S

Önemli Duyuru Bomba 5: Forum'a Özel RX 6600 Sistem 8.999 TL 🔥🔥

Sistemi almak isterim, bu piyasada ilaç gibi gelir valla.
  2. S

Yardım Monitörüm De Siyah Yerlerde Kare Oluşması Oluyor Nedendir ?

360 hz monitörü hdmi ile mi kullanıyorsun?
  3. S

Öneri 20-25K Hazır Sistem Önerisi

3070 sistem için bence üst sınırı artık 22k'ya koymak gerekiyor. Onun üstünde 4070 sistem toplamayı zorlamak gerekli. Yani diyeceğim o ki 25k şuan çok arada kalan bir bütçe mümkünse bütçeyi arttırıp 4070 sistem kurmak fiyat farkına kesinlikle değer. Ama 22k civarına 3070 sistem kurulabilir.
  4. S

Soru H.o Mu G.o Mu ?

Güzel sistem hayırlı olsun. 5 sene götürür mü sorusuna cevap vermek çok kolay değil, oyun grafikleri ne kadar hızla gelişir biraz buna bağlı, güç olarak her türlü yeterli olur ama Vram sıkıntısı yaşayabilirsiniz bu kadar uzun süreçte.
  5. S

Soru Bilgisayar Toplama

İşlemciyi 12400f yaparak fiyatı bir tık düşürebilirsin. 750w psu bu sistem için fazla eğer ileriye dönük upgrade için düşündüysen birşey diyemem ama 600w bu sistem için yeterli olurdu. Ssd gen3 olmasında bir sorun yok.
  6. S

Soru Bu Fiyata Bu Sistemden Daha İyi Sistem Var Mıdır?

Gigabyte anakart nasıl sorunlu olabiliyor? Adamlar ezelden beri anakart yapıyor. Gigabyte anakartlı birsürü sistem topladım hiçbir sorun yaşamadım.
  7. S

Soru RX 470 2.El Alınırmı

rx 470 farklı mı sanıyorsun?
  8. S

Soru RX 470 2.El Alınırmı

1,6k ile Rx 580 kovalayabilirsin. Ama bu kartların %99'u mining çıkması bilgin olsun. Detaylı deneme yapmadan satın almanı tavsiye etmem.
  9. S

Yardım Kasadan Çok Fazla Ses Çikiyor Ve Isiniyor

Cpu ve Gpu sıcaklıkları kaç derece?
  10. S

Kurduğum Sistemin Fiyatını Düşürme Tavsiyesi

İşlemci: Intel Core i5 13600KF 3.5 Ghz 14 Çekirdek 24MB 1700P 10nm İşlemci Anakartı: MSI MAG B760M MORTAR WIFI 7000mhz(OC) RGB M.2 1700p mATX DDR5 Anakart Bu şekilde değiştirebilirsin. 45k civarına gelir sanırım.
  11. S

İşlemci Yükseltme

Bence sistemin şuan 2k için gayet yeterli, yatırım yapacaksan ekran kartını yükseltebilirsin. İşlemciyi bence 1-2 sene sonra ddr5 iyice yaygınlaşınca ddr5 bir sistem ile yenilersin.
  12. S

Soru Ne Tercih Yapmalıyım ?

Bütçe yetiyorsa 3 fanlı 4070 ti modelleri var 21 bin lira civarına o kart çok daha iyi olur. Ama illa 4070 ile Rx6800 arasında kaldıysan 4070 tercih etmelisin. DLSS 3.0 desteği çok büyük fark yaratır. OC olmasına takılma çok ufak bir hız aşırtma oluyor 2-3 fps ancak oynar.
  13. S

Phanteks P360 D-Rgb Vs Asus Tuf Gt 301

Kesinlikle Phantex tavsiye ederim.
  14. S

Öneri Topladığım Makine İçin Önerileriniz

13900K yap bari işlemciyi. İyi mi derken her ürünü en kalitelisini seçmişsin zaten. Bütçe sıkıntın yok anladığım kadarıyla.
Geri