sezer3636 kullanıcısının son içeriği

1. S

Açık Kutu Yamuk Pin Işlemci Gönderdiler Iade Alırlar Mı?

kusura bakmayın geç yazdım. kutu kargoda patlamış. resim video atınca iademi kabul ettiler.
  2. S

Açık Kutu Yamuk Pin Işlemci Gönderdiler Iade Alırlar Mı?

trendyoldan r7 5800x işlemci siparişi verdim. kargoyu evde açtım kutu daha önceden açılmıştı ve ezilmeden dolayı 3 pini yamulmuştu. işlemci temizdi ama üzerinde çizik leke yoktu. dfs bilgisayardan aldım. iade ya da değişimde işlemciyi kullanmadan teslim ettiğim için sorun çıkarma hakları var mı...
  3. S

Sıvı Soğutma Boşta 70 Derecede Çalışıyor

hocam işlemciye stok soğutucuyu takın. sıvı soğutmayı ise boşa çıkar sys fana takıp saç kurutma makinesiyle 1dk ısıt. ısıyı bi kaç saniyede soğutması lazım. soğutmuyorsa sıvı seviyesinde yetersizlik var devir yapmıyor demektir soğutucu. soğutuyorsa sokete oturmamıştır işlemciyle temas etmiyor...
  4. S

Ekran Kartı Biraz Yamuk Duruyor

yanlış slotta kart. üsteki slottan kurun 1. ekran kartını.
  5. S

Soru Prime Gaming Yenilendimi ?

pubg ganimetleri de yok şuan
  6. S

Öneri Ryzen 3600 Vs 5500 Alınır

r5 5600 alınması taraftarıyım. çünkü 1 defa alacaksın işlemciyi. incelediğim kadarıyla fps oyunlarında 100 fpsden fazla fark yaşatıyor bazı oyunlarda. 2700 tl ye bulunabiliyor tray olarak. istersen tekrar düşün :) r5 5500 pcie 3.0 dı yanlış hatırlamıyorsam r5 3600 daha mantıklı sanırım. b550...
  7. S

RX6700 XT + R5 5600 Anlık FPS Drop

pubg de anlık fps drop yaşıyordum. şöyle çözdüm. 1440p de orta verylow ayarda oynuyorum en zorlayan sahnelerde 100-130 fps alıyorum. monitörümü 165hz den 120 hz ye ayarladım oyun içi fps yide 125 fps yaptım sınır. hem anlık droplar kalktı hemde daha kararlı oyun akıcılığım oldu. tabi smoke falan...
  8. S

Ryzen 5 5600-5600X Arasındaki Farklar

fiyat farkına değmeyecek fark olduğunu anlatıyordu pc hocası. %5 kadar. (oyunlar için tabi)
  9. S

Çözüldü RDR2 tr yama yapma?

Makine çeviriden indirdiysen font fix var onu aktif etmen lazım oyunu açmadan.
  10. S

Çözüldü Max 22k pc öneri

6000 serisinde watman çıkıyorsa kart bozuktur öyle kronik bir sıkıntı yok 10 aydır kullanıyorum. gayet memnunum karttan.
  11. S

Fps düşüklüğü

işlemcinin belli bir fps limiti var hocam kart sınırsız olsa da işlemci dur bakıyım az yetişemiyorum sana diyecektir. :)
  12. S

AORUS B450 ELİTE V2 yi İade Etmeli miyim?

ben kullanıyorum görsellik olarak b450 nin orta üst seviyeleri diyebilirim rgb yuvası anakart vrm ler sağlam soğukluğa önem verilmiş . b550 den fark olarak tek eksiği pcie 3.0 ekran kartı yolu var. SAM teknolojisi b450ler de var zaten. seçeceğin ekran kartına göre hareket et bence.
  13. S

165hz 1ms monitör tavsiyesi

ips den curved va ya geçtim. çok felaket renk farkı ve gölgelenme var :D tavsiyem 1080p ips alın rahatınıza bakın :D aoc 1080p 24 inç 60 hz ips monitörüm yeni aldığım msi optix g27cq4 1440p 165hz 1ms va curved monitörden daha güzel görüntü sunuyordu :) iade etmedim çünkü daha iyisini alacak...
  14. S

14.5K Sistem Öneri

https://www.itopya.com/jaho-prointel-core-i5-12400fgigabyte-geforce-rtx-3060-ti-gaming-oc-8gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ss_h16539 1000tl farka değer bence
  15. S

Soket tamir olur mu?

zannetmem tamiri mümkün olacağını.
Geri