Shura kullanıcısının son içeriği

1. S

Bios Güncellemesi Sonrası Siyah Ekran

Normalde bios güncellemesini flash bellek ile yapıyordum. Bugün bilgisayarı açtığımda gigabyte control center bios güncellemesi yaptı ve otomatik olarak yeniden başlayınca siyah ekranda kaldı. Ve hiçbir türlü düzeltemedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Anakart b650m s2h Denediğim yöntemler -Bios...
  2. S

Soru Goat 3 Muhteşem Cuma İndirmlerinde Gelir Mi? Kırmızı Sistem Vakti Gelmedi Mi Sizce De?

Şube verirsem ispata ne gerek var zaten tc kimlik ile satın alıyorlar diyorsunuz benim gittiğim malatya şubesinde çalışanlar satın aldı önce bana sordular sen alacak mısın diye ben yok diyince kendileri satın aldı malatya avm vatan şubesinde yaşandı bu olay. 1696268641 ve hocam lütfen goat...
  3. S

Önemli Duyuru Hazırlanın! PCH Goat V2 Geliyor (Sistemi Belirliyoruz)

kanıtları olan şeyi bile inkar etmen inanılmaz derecede garip sen o arkadaşa sistemde 3060 gelecek demiş gibi davrandın kimse sana 3060 çıkacak dedin demiyor hatta onu sen yapıyorsun :)
  4. S

evet sen dedin ve bunun farkında değilsin garip kendi yazdığın bile tekrar okuman gerekiyor 3060 geliyor demiş gibi davranıyorsun
  5. S

sistemde 3060 var demiyor zaten tekrar oku istersen 3060 istemek mantıksızdı diyor ve bir çok kişi 3060 istedi.
  6. S

bende çok bekledim umarım bir sonraki sistem geleceğe yönelik olur ddr5 7500f ile birlikte güzel bir sistem çıkabilir
  7. S

Bende v1 sistemden daha üst bir sistem bekliyordum.
Geri