Önemli Duyuru Hazırlanın! PCH Goat V2 Geliyor (Sistemi Belirliyoruz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Monolith

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
sistem bu mu acaba. Stok durumu çok yakında diyor?
Yaw bu olmasın yaw 12. nesil nedir ventus nedir 3060 nedir ya bu olacaksa 12-13 k ya çıkması lazım

Neyse gaza gelmeyelin Smokinli sistem bu :D ben umutluyum üstadında emeklerine saygısızlık etmeyelim.

Tüm mağazalarda olucak değilmi hiç beklemeden peşin vericekler tranzondayım
Tüm mağazalardan alınabilecek diyorya dostum sadece PC bölümü olması lazım mağazada bazıları ufak ya da başka tip mağaza oluyor mesela ona dikkat edin.

İşlemci i5 olduğu kesinleşti instagramdan paylaşıldı. 12400f muhtemelen.
Yaw işlemci buysa bu intelci markacı tutucu kardeşlerrrr bizi yaktı demektir 13. nesil varken 12. nesil hemde intel F/P olarak hiç mantıklı değil bu demektir ki 3060 Tİ gelecek sisteme fiyatı 15 k falan olacakta RX6600'lü sistemler aynı paraya paşalar gibi salt kas gücü ve FSR ile niye acaba bu yeşilciler bi bitmiyor ya bıktık bu yeşilcilerden ya canımıza tak etti 12400f nedir ya 7500F gibi DDR5 bir işlemciyle arasında 1 k var ve yanından geçemez anakart deseniz her zaman intel anakartlar pahalı oluyor ÜSTADA lafım yok Forumda k Yeşilcilerin seçimlerinin sonucu Vatanın Stok eritme planı tek avantajımız sanırım fiyat olacaktır.

Son düzenleme:

tygamuscle53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Paylaşılan linkteki cihaz olacağını düşünmüyorum. Web e özel bir durum yok 100 tanesi telefon ile geri kalan mağazalardan diye belirtilmiş. Ama bir sürpriz olabilir tabi bilemiyorum

Toplam stok sayısı 1.100 adet arkadaşlar. 1.000 tanesi mağazalarda olacak. Tüm mağazalardan gidip alınabilecek. 100 tanesi ise telefondan sipariş verilebilecek.

Vatan Bilgisayar müşteri hizmetlerini arayıp, 100 adet buradan sipariş verilebilecek. Telefondan verilecek olmasının sebebi mağaza yakında olmayanlar için geçerli olacak.

İlgili yayın saati hakkında YouTube'dan önce burada bilgi vereceğim.

Armağan Özaydın

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Yaw bu olmasın yaw 12. nesil nedir ventus nedir 3060 nedir ya bu olacaksa 12-13 k ya çıkması lazım

Neyse gaza gelmeyelin Smokinli sistem bu :D ben umutluyum üstadında emeklerine saygısızlık etmeyelim.

Tüm mağazalardan alınabilecek diyorya dostum sadece PC bölümü olması lazım mağazada bazıları ufak ya da başka tip mağaza oluyor mesela ona dikkat edin.

Yaw işlemci buysa bu intelci markacı tutucu kardeşlerrrr bizi yaktı demektir 13. nesil varken 12. nesil hemde intel F/P olarak hiç mantıklı değil bu demektir ki 3060 Tİ gelecek sisteme fiyatı 15 k falan olacakta RX6600'lü sistemler aynı paraya paşalar gibi salt kas gücü ve FSR ile niye acaba bu yeşilciler bi bitmiyor ya bıktık bu yeşilcilerden ya canımıza tak etti 12400f nedir ya 7500F gibi DDR5 bir işlemciyle arasında 1 k var ve yanından geçemez anakart deseniz her zaman intel anakartlar pahalı oluyor ÜSTADA lafım yok Forumda k Yeşilcilerin seçimlerinin sonucu Vatanın Stok eritme planı tek avantajımız sanırım fiyat olacaktır.
Yani karta güncel dendi 4000 serisi gelmesi lazim ve en kötü 4060ti olması lazım onun yerine 3060ti vs gelirse saçmalık olur tabi ama hayırlısı olsun güzel sistem olacağına inanıyorum ve güveniyorum.

The_Muhammet16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Yani karta güncel dendi 4000 serisi gelmesi lazim ve en kötü 4060ti olması lazım onun yerine 3060ti vs gelirse saçmalık olur tabi ama hayırlısı olsun güzel sistem olacağına inanıyorum ve güveniyorum.
Hocam yüksek ihtimalle ramler 3200Mhz 16Gb. Anakart giriş seviyesi H610M olur. En iyi ihtimalle 4060Tİ 16Gb beklenebilir. Ama ben Maksimum 4060Ti 8Gb bekliyorum.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,147
Bence Goat V2'nin 15-20 bin lira bandında olması kötü olacak. Zaten bütün kanallar 15-20 binlik kampanyalı sistem paylaşıyor. Pc Hocası kanalı olarak 20-23 bine Ryzen 5 7500F ve Rx7700Xt DDR5 sistemi hazırlasaydınız farkınızı çok iyi bir şekilde ortaya koymuş olacaktınız. Goat V1 zaten 17-18 bin bandında geldi. 1 ay içerisinde çok fazla bu bütçede bilgisayar gördük. Yazık oldu. @OceanLaB

Bu konuyu boşa uzatmayın. Ben konu açtım kim ne istiyor diye. Ortak parçaları yazdı herkes ve içerisinden en çok istenen sistem ve parçalar belirlendi. Yazık olduysa başka sistem bakınız kendinize. 3-4 kişi 20K üstü bütçeli sistem bekliyor diye, herkesin bütçesi oralara erişecek gibi bir algı yok piyasada.

Tefnut

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
100-200 değil 1100 stoktan bahsediyoruz. Böylesine büyük ve iddialı bir kampanya öncesinde, firmalar-markalar arası büyük bir rekabet varken bazı şeyleri son ana kadar paylaşmamak gayet normal. Az kaldı, sakin.

Monolith

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Bu konuyu boşa uzatmayın. Ben konu açtım kim ne istiyor diye. Ortak parçaları yazdı herkes ve içerisinden en çok istenen sistem ve parçalar belirlendi. Yazık olduysa başka sistem bakınız kendinize. 3-4 kişi 20K üstü bütçeli sistem bekliyor diye, herkesin bütçesi oralara erişecek gibi bir algı yok piyasada.
Boşuna kendini bilmezlere kızma üstad salla. Forumun Yeşilcileri bizi yaktı arkadaşa kendini bilmez derken hakaret etmek istemedim hedefim o değil o da benim gibi ucuzcu yeşilcilerin kurbanı söyledikleri paraya 3060 12400f'li bir sürü sistem var ama yok illa burada kendi istediklerini dayatacak o yeşilciler kara borsa yapacakya sistem kolay gitsin 12-14 alırım 2 k için uğraşırım diyor 15 k ya döviz alsa pazartesi 16 k ama yok olmaz kara borsa yapacak yeşilciler yeşil sistemler motosiklet dünyasının kawasakisi gibi adı var çünkü oysa herkes r25 ister ama neyse. Yani sen gerilme boşuna PC Hocası kral bizim sinirimiz forumda ki arkadaşlara. Onlar ağır bastı forumda.

The_Muhammet16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam yanlış anlamayın amacım sizi kötülemek değil. Ama 1 aydır insanlar sizin Goat V1 etkisi yapabilecek daha kaliteli bir sistem paylaşmanızı bekliyor. Goat V2 parça kalitesi Goat V1 kalitesinde olacak. O sebeple yazık oldu diyorum. Örnek olarak siz bir ay sonra Goat V3 için insanlara parça önerisi sorsanız yine bu bütçede isteyecekler. Ben biraz da olsa bütçeyi arttırıp daha kaliteli bir sistem paylaşmanızın daha uygun olacağını düşünüyorum. Amacım sizi sinirlendirmek değil. Mesajımı yanlış anladınız.

Son düzenleme:

theozan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
İşlemci 12400f o kesinleşti ekran kartı ne acaba inşallah düz 4060 değildir . 4060 ti çıksın başka birşey istemiyorum

Shura

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hocam yanlış anlamayın amacım sizi kötülemek değil. Ama 1 aydır insanlar sizin Goat V1 etkisi yapabilecek daha kaliteli bir sistem paylaşmanızı bekliyor. Goat V2 parça kalitesi Goat V1 kalitesinde olacak. O sebeple yazık oldu diyorum.
Bende v1 sistemden daha üst bir sistem bekliyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri