Önemli Duyuru Hazırlanın! PCH Goat V2 Geliyor (Sistemi Belirliyoruz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Muhammet16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Boşuna kendini bilmezlere kızma üstad salla. Forumun Yeşilcileri bizi yaktı arkadaşa kendini bilmez derken hakaret etmek istemedim hedefim o değil o da benim gibi ucuzcu yeşilcilerin kurbanı söyledikleri paraya 3060 12400f'li bir sürü sistem var ama yok illa burada kendi istediklerini dayatacak o yeşilciler kara borsa yapacakya sistem kolay gitsin 12-14 alırım 2 k için uğraşırım diyor 15 k ya döviz alsa pazartesi 16 k ama yok olmaz kara borsa yapacak yeşilciler yeşil sistemler motosiklet dünyasının kawasakisi gibi adı var çünkü oysa herkes r25 ister ama neyse. Yani sen gerilme boşuna PC Hocası kral bizim sinirimiz forumda ki arkadaşlara. Onlar ağır bastı forumda.
Hocam kendisini bilmez diyorsun bana sonra da hakaret etmek istemedim diyorsun. burada bir çelişki var ama. 15-20k Nvdia Sistem bekleyen arkadaşların çoğu piyasayı iyice takip etmiyorlar. O yüzden sürekli olarak gelen fırsatları kaçırıyorlar. Şimdi 7700XT ve 7500F olarak 20-25 bandına gelseydi çok daha büyük bir etki uyandıracaktı ve insanlar kaliteli bir sistem alacaktı.

Armağan Özaydın

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Boşuna kendini bilmezlere kızma üstad salla. Forumun Yeşilcileri bizi yaktı arkadaşa kendini bilmez derken hakaret etmek istemedim hedefim o değil o da benim gibi ucuzcu yeşilcilerin kurbanı söyledikleri paraya 3060 12400f'li bir sürü sistem var ama yok illa burada kendi istediklerini dayatacak o yeşilciler kara borsa yapacakya sistem kolay gitsin 12-14 alırım 2 k için uğraşırım diyor 15 k ya döviz alsa pazartesi 16 k ama yok olmaz kara borsa yapacak yeşilciler yeşil sistemler motosiklet dünyasının kawasakisi gibi adı var çünkü oysa herkes r25 ister ama neyse. Yani sen gerilme boşuna PC Hocası kral bizim sinirimiz forumda ki arkadaşlara. Onlar ağır bastı forumda.
Yesilcilerle ne ilgisi var konun aydınlatabilir misin

Monolith

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hocam kendisini bilmez diyorsun bana sonra da hakaret etmek istemedim diyorsun. burada bir çelişki var ama. 15-20k Nvdia Sistem bekleyen arkadaşların çoğu piyasayı iyice takip etmiyorlar. O yüzden sürekli olarak gelen fırsatları kaçırıyorlar. Şimdi 7700XT ve 7500F olarak 20-25 bandına gelseydi çok daha büyük bir etki uyandıracaktı ve insanlar kaliteli bir sistem alacaktı.
Sinirden ne dediğimi bilmiyorum kardeşim seninle net aynı fikirdeyim 7700XT ne demek neyin karşılığı bu piyada 7500F nedir ddr5 nedir bu yeşilci ucuzculara anlatamazsın şimdi hakaret boyutuna gelecek yeşilci düşmanlığım ban yemeyim diye susacağım sendende özür dilerim. Üstada sallamaya gerek yok yeşilciler bu sistemin parasına salt kas gücü olarak en az 1.5 katı daha güçlü bir sistem alabilirdik bırak 7700XT'yi 6700XT gelseydi yine yeterdi 12.nesil yerine 5600 ile. Neyse ama neyse 20-25 k bandına çıkmalarını geçtim birde yeşil sistem dedilerya kafayı yersin.

Monolith

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Yesilcilerle ne ilgisi var konun aydınlatabilir misin
Yeşilciler forumda intel ve nvidia F/P sistem istediler ama skalayı 20 k altında belirlediler yani dedilerki benim köfteler nusretten olsun ama mahalle köftecisi fiyatına adamda kıymasız ekmek ve bulgur ağırlıklı bir köfte ekmek verdi bize biz kırmızı kardeşlerde diyoruz ki? Mekan önemli değil sağlıklı olsun lezzetli olsun temiz olsun. Ama yok marka olmazsa olmaz DLSS var ya ama diğerinde FSR falan yok ya FSR neymiş ki? Yeniyor mu? Bu saçmalamalarımı geçelim goat 2 sistem Goat V1'den kesinlikle salt daha güçlü bir kaç bin tl daha fazla bir sistem olmalıydı F/P olsa yeterdi yeşili kırmızısı önemli değildi göreceğiz 3060 sistemde DLSS3 desteği yok.

Armağan Özaydın

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Nvdia sistemlerde parçalar genelde daha pahalı oluyor. Mesela 4060Tİ Rx7700XT muadili bile değil ama pahalı satılıyor. Kaliteli bir AMD sistem çok daha ucuza yapılabiliyor. Onu demek istedi arkadaş bence.
Yani sonuç olarak herkes kendi istediği sistemi yazdı ben de 4070 li bi sistem bekliyordum ama herkesin istediğini de karşılamak zor tabiki o yüzden çıkan sistem ne olursa olsun güzel olacağı kesin alacak arkadaşlara hayırlı olsun

Monolith

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Nvdia sistemlerde parçalar genelde daha pahalı oluyor. Mesela 4060Tİ Rx7700XT muadili bile değil ama pahalı satılıyor. Kaliteli bir AMD sistem çok daha ucuza yapılabiliyor. Onu demek istedi arkadaş bence.
Çok sağ ol dostum sinirden cümle kuramayan benim adıma en iyi şekilde anlatmışsın herkese iyi forumlar.

Shura

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
bende çok bekledim umarım bir sonraki sistem geleceğe yönelik olur ddr5 7500f ile birlikte güzel bir sistem çıkabilir

Armağan Özaydın

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Yeşilciler forumda intel ve nvidia F/P sistem istediler ama skalayı 20 k altında belirlediler yani dedilerki benim köfteler nusretten olsun ama mahalle köftecisi fiyatına adamda kıymasız ekmek ve bulgur ağırlıklı bir köfte ekmek verdi bize biz kırmızı kardeşlerde diyoruz ki? Mekan önemli değil sağlıklı olsun lezzetli olsun temiz olsun. Ama yok marka olmazsa olmaz DLSS var ya ama diğerinde FSR falan yok ya FSR neymiş ki? Yeniyor mu? Bu saçmalamalarımı geçelim goat 2 sistem Goat V1'den kesinlikle salt daha güçlü bir kaç bin tl daha fazla bir sistem olmalıydı F/P olsa yeterdi yeşili kırmızısı önemli değildi göreceğiz 3060 sistemde DLSS3 desteği yok.
Evet 3060 istemek biraz mantıksızdı ama herkes de kendi bütçesine bakarak istiyor hayırlısı olsun

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Arkadaşlar sonuç olarak şuan 12400f+4060ti diyebilir miyiz yoksa bosa mi bekliyorum?
Aynı şekilde bu sistem kaç tl olursa alınır?

The_Muhammet16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Arkadaşlar sonuç olarak şuan 12400f+4060ti diyebilir miyiz yoksa bosa mi bekliyorum?
Aynı şekilde bu sistem kaç tl olursa alınır?
Hocam net bir şey demek zor. Vatan sitesinde şu anda 3060 ve 12400F bir sistem satışa çıkarılmak için hazırlanıyor. Belki de odur. Birazdan belli olur. 17.30'da gelebilir.

EntelFeridun0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar sistem hangi mağazada olacak acaba? mağaza ve web stoğu kaç olacak bilgisi olan var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri