Önemli Duyuru Hazırlanın! PCH Goat V2 Geliyor (Sistemi Belirliyoruz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vr0nsy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
arkadaşlar muhtemelen her mağazada olmaz diye düşünüyorum . bende antalyadayım daha once vatanda magazadan alınan sistemlere baktigim zaman 4 veya 5 subesi olmasina ragmen her sistem farklı magazada stok gözüküyordu sanırım parçaları olan belli mağazalarda olur stok .

itsmertkadir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
arkadaşlar muhtemelen her mağazada olmaz diye düşünüyorum . bende antalyadayım daha once vatanda magazadan alınan sistemlere baktigim zaman 4 veya 5 subesi olmasina ragmen her sistem farklı magazada stok gözüküyordu sanırım parçaları olan belli mağazalarda olur stok .
Tüm mağazalara gidip alınabilecek dendi hocam

vr0nsy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Tüm mağazalara gidip alınabilecek dendi hocam
kardeşim kardeşlerim daha simdi vatandan birisiyle konuştum bana aynen şöyle söyledi ' bize daha mail gelmedi fakat böyle bir sey çıkacağı hakkında bilgiye sahibim ama onaylanmış değil çıktığı zaman eğer parçalar mağazamızda varsa gelip mağazadan alabilirsin' dedi

osmansefacengiz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kardeşim kardeşlerim daha simdi vatandan birisiyle konuştum bana aynen şöyle söyledi ' bize daha mail gelmedi fakat böyle bir sey çıkacağı hakkında bilgiye sahibim ama onaylanmış değil çıktığı zaman eğer parçalar mağazamızda varsa gelip mağazadan alabilirsin' dedi
Vatan toplama işini yapıyor mu hocam yoksa biz kendimiz mi kuruyoruz

Musty60

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Aynısı banada dendi umarım parçaya göre değildi çünkü bulunduğum mağaza 3 tane 4060ti var

Spykin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bu konuyu boşa uzatmayın. Ben konu açtım kim ne istiyor diye. Ortak parçaları yazdı herkes ve içerisinden en çok istenen sistem ve parçalar belirlendi. Yazık olduysa başka sistem bakınız kendinize. 3-4 kişi 20K üstü bütçeli sistem bekliyor diye, herkesin bütçesi oralara erişecek gibi bir algı yok piyasada.
keşke anket açıp yapsaydık bunu o zaman herşey net bir sekilde belli olurdu, konuda ki mesajlara bakılırsa daha çok üst seviye beklentisi var gibi

vr0nsy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Aynısı banada dendi umarım parçaya göre değildi çünkü bulunduğum mağaza 3 tane 4060ti var
kanka muhtemlen depoda falan vardir koskoca magazada 3 tane yoktur.

Şuan burdaki abiyle konuştum link düşmedi daha düşünce elimizde parça varsa hallederiz dedi benim bulunduğum yerde sordum 4 tane 4060 4 den fazla 4060 ti var i5 13400F dolu zaten
genelde parça olarak kasa veya ekran kartı sıkıntısı oluyor mağazalarda

vr0nsy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
videoyu paylaştığı zaman taner abi linke girdiğinizde vatan oem hazir sistem kısmına atacaktir sadece magazaya özel olursa stoktaki mağazalar orda gözüküyor normalde ama hem mağaza hem webde olursa bilemiyorum.

Video 15 dakika sonra yayında arkadaşlar. Vatan mağazalarına özel olacağını söylemiştim. Şimdiden herkese hayırlı olsun. Bundan sonraki sistemi bile planlamaya başladık. Tekrar konuşacağız :)
canını yerim abi

itsmertkadir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şuan burdaki abiyle konuştum link düşmedi daha düşünce elimizde parça varsa hallederiz dedi benim bulunduğum yerde sordum 4 tane 4060 4 den fazla 4060 ti var i5 13400F dolu zaten
Doğrudur hocam yazdıkları yazıya dayanarak söyledim tüm mağazalardan gidip alınabilecek diye yazmışlar sanırım ona göre ayarlama yaparlar yoksa her mağazada olmayacaksa alamayanlar ne yapacak 100 stoka yetişmeleri de çok zor

Musty60

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
kanka muhtemlen depoda falan vardir koskoca magazada 3 tane yoktur.

genelde parça olarak kasa veya ekran kartı sıkıntısı oluyor mağazalarda
Umarım vardır çünkü sergi kısmında sadece 3 tane var 1 tanesi zotac 1 tanesi gigabyte 1 tanesi msi

vr0nsy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Umarım vardır çünkü sergi kısmında sadece 3 tane var 1 tanesi zotac 1 tanesi gigabyte 1 tanesi msi
vardir vardir sen rahat tut içini ordaki çalışanlardan cana yakın olanını kestir gözüne git konuş abi al satcılardan bize kalmıyor yardımcı olur musunuz yardim ediceklerdir

Hsnsrtts

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Telefon stokları için mağazayı mı aramak gerekiyor yoksa vatan müşteri hizmetleri mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri