skandal14 kullanıcısının son içeriği

1. S

Fırsat Vatan Bi̇lgi̇sayar Valorant Vi̇deo Seri̇si̇(Fp Hazir Si̇stem Paylaşiyolar)

Selam Arkadaşlar, Farkettim ki vatan bilgisayarın youtube sayfasından her cuma combarty nin valorant videosu yayınlanıyor ve videoların içinde uygun fiyatlı hazır sistem paylaşıyolar 2 video yayınlanmış bi bakmanızı öneririm fiyatları piyasaya göre aşağıda oluyor.
  2. S

Hazır Sistem Gençer Gaming

İade işlemi için firma ile konuştun mu sistemde arıza vardır düzeltilebilir belki de
  3. S

PCH F7 Hasarlı Teslimat Ve Son Durum

Daha önce yapılan sistemlerde ekran kartı takılması baya bir problem olmuştu, yine böyle forumda konular açılmıştı o yüzden takılı göndermiş olabilirler.
  4. S

Gaming Gen 14 Gündür Kargoya Vermedi.

bu bilgiye nerden ulaşmıştınız :)
  5. S

🔥Vatan PC Gametalk Sistem Geliyor 🔥💥

Ben çok yükseldim bu seferki gametalk a kesin güzel bi sistem olucak kaçıran üzülür
  6. S

🔥Vatan PC Gametalk Sistem Geliyor 🔥💥

powerbost veya rampage olması imkansız
  7. S

VATAN BİLGİSYA ENİS KİRAZOĞLU CANLI YAYIN / HAZIR SİSTEM

20K Altında iyi bir 3070 sistem çok olur aslında
  8. S

2 Gün önce 3050 çıktılar dün 3060 çıktılar bugün 3070 çıkabilir sanmıyorum psu kötü olacağını iyi fiyat gelebilir
  9. S

Vatan bilgisayar youtube kanalında canlı yayın olacakmış yayına özel hazır sistem de olacak yılbaşına özel kanalda sürekli hazır sistem paylaşıyorlar güzel bir sistem gelecek gibi ilgilenenlere duyurulur https://www.vatanbilgisayar.com/artik-oyunlarin-nabzi-gametalkta-atacak/
  10. S

VATAN BİLGİSAYAR 13900K-RTX 4080 SİSTEM 69999tl

Böyle bir sistem toplamak isteyenler için güzel fiyat mağazaya özel olmasıda güzel olmuş mağazada direkt toplatılabilir.
  11. S

Fiyat/Performans Trendyol i5 12400f - RTX3050 sistem - 11500 Lira

çok güzel sistem itopyanın çakma kasım fiyatları sistemlerinden sonra iyi geldi 1669124212 çok güzel sistem itopyanın çakma kasım fiyatları sistemlerinden sonra iyi geldi
  12. S

VATAN 11.11'e Özel RTX2060 Sistem

11.111TL 2.Elden almaktansa çok daha mantıklı. https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-12100f-zotac-rtx2060-gam-msi-pro-h610m-b-kingston-500gb-ssd-16gb-ram.html
  13. S

Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

1650 li giriş seviye sistem 2060 lı orta seviye sistem olsa miss fiyatda 7bin 1650 9-10bin 2060 lı sistem
  14. S

Yeni pc ne zaman cikar

ben bi konu açmıştım 1650li birşey olsa ya da seçemek uygun fiyat için
  15. S

7000TL sistem önerisi?

Yapsa işte keşke kimse yapmıyo herkesin 3060 a ihtiyacı yok 1650 li 5-6 bine sistem olsa tadından yenmez düşük bütçesi olanlar da faydalanır.
Geri