slckysnky kullanıcısının son içeriği

1. slckysnky

Soru Diş Teli Taktıracağım Fakat Ölçü Almadılar

haklısın. 1699310792 iyi tedaviler kardeşim
  2. slckysnky

Soru Diş Teli Taktıracağım Fakat Ölçü Almadılar

kaç oradan başka bir yer bul
  3. slckysnky

Soru Bilgisayarım Kaç K Eder ?

kin beslemiyorum dostum saçma bir şekilde karşı çıkman fikrime. monitörün dahil olup olmayacağını satıcı dahil şeklinde bir fiyat yazmış. senin dediğin 20k ya monitörlü sistem imkansız olması ve buunu sonradan belirtmen, benim dediğim fiyat ise monitörlü fiyat oması ilk başta belirtmen,parça...
  4. slckysnky

sıfır anakart yazmadım sıfır işlemci yazdım. ayrıca ilk yorumda zaten monitör dahil dediim ve ayrıca tamamen oku diye de vurguladım. boş boş muhalefet yapmadan önce bi okumayı öğren
  5. slckysnky

en kötü 3070ti 9k base bi am55 işlemci alırsın 6k ya sıfır base bi anakart, base bi ram, olur 20k bitanede monitör alırsın 5k ya olur sana 25k. 3-4k dan kaçacam diye saçöa sapan bi kanser sistem H.O :D 1697372508 ssd vs yok bile
  6. slckysnky

kankam benim alabilir-almayabilir tarafı satıcıyı bağlayabilen bişey değil. ayrıca bütçe meselesi o bütçeye ek olarak 5-6 koyamıyosa monitörü olan bir sistem alınır 1697372106 evet 3070ti ve am5 serisi ?? güzel bir sistem, ram?, soğutma?, anakart, psu?... toplarsın 20k ya
  7. slckysnky

ve ayriyetten %50 değer kaybı ciddi sıkıntı çıkarmayan sistemlerde normal bir kayıp yüzdesi değil.
  8. slckysnky

dostum peki burada monitör nerede ?
  9. slckysnky

yazılanı okumayı bitirmeyi dene bi sonra eleştirini yap saygı ile cevap veriyim sana. 1697361345 satılmasın bende seni s miiyim boşver 1697361433 adam 12k olan işlemciye 2.el 5-6k fiyat çekmiş :D aynen arkadaşlar sistem monitör dahil 20k 1697361481 anlıyosunuz siz bu işten :D ölücü tayfa...
  10. slckysnky

kardeşim 13-14 diyenler net cahildir, yada köylü kurnazı... işlemcin zaten o fiyat ona göre hesapla 1697296970 monitör dahil 28-32 arası bence
  11. slckysnky

Ekran Karti Vram Arttirma Hakkinda

2k da bir problem yaşamıyorum fakat 4k da vram çok gerekli olacak gibi hele 8k yaygınlaşmaya başladığında...
  12. slckysnky

anladığım kadarıyla attığın taş kuşu ürkütmüyo çok ince değişiklikler dışında pek de bir önemi yok
  13. slckysnky

Ekran kartlarının fiziksel olarak vram yükseltilmesi mümkün mü? daha önce böyle bir şey yapıldımı? sonuçları ne acaba? youtube üzerinde rx580 4gb 8gb a upgrade edilmiş ve sonuç normal. Ne zamandır bu konu kafamda dönüp duruyo. 1690402891 ASLINDA SORUM ŞU. 4060 8GB LIK BİR EKRAN KARTININ...
  14. slckysnky

Kablosuz Üst Seviye Mouse

hahahhahaha harbiden sorunlusun sen :D
  15. slckysnky

Kablosuz Üst Seviye Mouse

fiyat aralığı ve el ölçülerine bak bakalım
Geri