sokaner kullanıcısının son içeriği

1. sokaner

Kargoda Hasar Almış Ürünün Para Iadesi?

Merhaba dolap üzerinden ürün sattım ve kaç gündür kargodaydı hareket etmiyordu ve bugün kargo takibinden baktığımda kargoda hasar tespit edildi diyor ürünümde herhangi bir hasar kırık yoktu hatta kargolamadan önce dolaba kargo öncesi video yükledim kargo sayfasında e-ticaret platformuyla...
  2. sokaner

Soru Laptopum Sizce Ne Kadar Eder?

Eyw hocam sağol ☺️🤚
  3. sokaner

@sokaner bak hele hocam youtuber olcam laptopu satmam lazım?
  4. sokaner

Merhaba arkadaşlar laptopumu satıcam ne kadar ediceğini merak ediyorum özellikleri şu şekilde i7 9750h rtx 2060 6 gb 16 gb ram 320 gb ssd + 1 tb hdd 144 hz ekran cyperpower lateder 3 markası ve modeli amerikadan alınmış bende 2. El olarak letgodan almıştım fiyatını merak ettiğimden sormak...
  5. sokaner

4000 ₺ Monitör Önerisi?

Merhaba 4000₺ Curved Monitör Önerebilir Misiniz? 1 tane buldum excalibur 23.8 200 hz 1 ms curved gaming monitör almayı düşünüyorum iyi midir? Sizin öneriniz nedir Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200HZ 1MS 300NIT (HDMI+Display Port) Curved Freesync + G-Sync FHD Monitör...
  6. sokaner

Yardım Bu Laptop Alınır Mı?

Merhaba arkadaşlar 7 bin tl bütçem var o yüzden 2. El gaming laptop baktım 1650 1050 ekran kartı laptopların fiyatı çok pahalanmış bir tane buldum sizce gta v valorant oynatır mı? İ5 4200h işlemci Nvidia gtx 850m 2 gb ekran kartı 12 gb ram 256 gb ssd Dolap’ta keşfettiğime bak...
  7. sokaner

Dolap Kargodaki Ürünü Iptal Edebilir Miyim?

Evet ama kargo kapalı yarın arıcam ama dolapta iptal etme yeride yok kargo birşey yapamaz bence şansımı denicem yinede ama zor gibi çünkü kargonun yetkisi yoktur
  8. sokaner

Evet yolda veya transfer aşamasındayken edebilir miydim onu merak ettim keşke etseydim belkide geri alabilirdim
  9. sokaner

Evet bende canlı yardıma yazdım kargo aşamasında iptal edemiyoruz dediler teslim edilince ediliyor galiba takas ettiğim i5 12400f 4060 ti sistemdi bana gelende patatesti kargoyu açtım kriz geçirdim resmen şaşırdım laptop bekliyordum laptopla takas yaptım
  10. sokaner

Eyw soğuk su içerim ama yolda veya transferdeyken edemez miydim ? Dolap dışında kargoyu arayıp
  11. sokaner

Aynen ama onuda sordum destek talebi oluşturucaz dedi sonuç çıkmadı yolda daha ürün transferde kargoyu arasam teslim etmeyin desem etmezler mi dolapta kargolandı gözüküyor iptal yeri falan yok yarın teslim edilicek adama bana boş kutu verdi
  12. sokaner

Merhaba dolap üzerinden cihaz takası yaptık benim cihazı kargoya verdim dağıtıma çıkmış bana gelen ürün boş kutu çıktı ve gönderdiğim cihaz dağıtımda iptal edilebilir mi ? Kargoyu arasam dolapta canlı yardıma sordum kargoda olan ürünler yola ve dagıtımda iptal edilmiyor dedi
  13. sokaner

Steam Deck Siyah Ekran

Merhaba 2.el steam deck aldım decki açmaya çalıştım güç düğmesin basıyorum siyah ekran var fanlar dönüyor seste geliyor ama ekran gelmiyor neden olabilir ses tuşlarını kullanıp sıfırlamayı denedim yine aynı düzelmiyor nasıl düzelir? İlk aldığımda çalışıyordu sorunu yoktu ama şimdi siyah ekran...
  14. sokaner

Steam Deck Siyah Ekran Veriyor

Merhaba steam deck aldım 2.el steam decki açmaya çalıştım güç düğmesin basıyorum siyah ekran var fanlar dönüyor seste geliyor ama ekran gelmiyor neden olabilir ses tuşlarını kullanıp sıfırlamayı denedim yine aynı düzelmiyor nasıl düzelir? İlk aldığımda çalışıyordu sorunu yoktu ama şimdi siyah...
  15. sokaner

Steam Deck Power Bank Almalı Mıyım?

Merhaba arkadaşlar steam deck aldım fakat sarjı çok gitmiyor powerbank alıcaktım sizce saçma mı çünkü fişteykende aynı işlem oluyor o yüzden biraz teredüte kaldım sizce almalı mıyım yoksa gereksiz mi?
Geri