Solid kullanıcısının son içeriği

1. S

Cloud Alpha Wireless Vs Steelseries Arctis Nova 7

Cloud Alpha Wireless tercih ettim. Bugün geldi ve memnun olduğumu söyleyebilirim. Cloud 2 wireless'a göre çok daha az bir dip ses mevcut fakat denediğim çoğu kulaklıkta olan seviyede, rahatsız etmiyor bunu bir problem olarak saymam bile. Yazılımını yüklemedim daha bazı kullanıcılar problem...
  2. S

Öneri Hangi Kulaklık?

Fazlasıyla abartıyor zaten fakat Nova 7 benim kafa yapıma uymadı, pek rahat edemedim. Arctis serisinde bu rahatlık problemini yaşamamıştım. Ses kalitesi olarak düşünürsek gerçekten çok üst düzeydi ve maksimum sesi ile hoparlör olarak kullanabiliyordum kulaklığı takmadan o derece yüksekti.
  3. S

Her türlü ayarı denedim fakat hiçbirinde rahat edemedim.
  4. S

Normalde düşünürüm fakat bahsettiğim sebepten ötürü onu da tercih edemeyeceğim gibi duruyor
  5. S

malesef satıcı amazon değil 1677092106 Yazılması gereken bir durum yok bence
  6. S

G Pro X düşünmüştüm fakat şuanki kulaklığımı iade ettiğimde benim hatam yüzünden amazon hediye kartı olarak gelecek ve bunu sadece amazonun satıcısı olduğu ürünlerde kullanabiliyorum, bu sebeple ilk tercihim olmayacak gibi duruyor. Cloud Alpha wireless hakkında fikriniz var mı?
  7. S

Bu modeli birkaç sene önce incelediğimde herkes dip ses probleminden bahsediyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bir de bütçem şuanda 4000 tl civarında bu kulaklıktan daha iyisini bulabilirim diye düşündüm
  8. S

Merhabalar geçen günlerde Arctis Nova 7 aldım bir süredir kullanıyorum fakat başımı ve kulağımı aşırı rahatsız ediyor ve daha 1. haftadan plastik sesleri çıkmaya başladı bu sebeplerle iade etmeyi düşünüyorum. İade edip yerine Cloud Alpha Wireless tercih etmeli miyim sizce? Kullananlar ses...
  9. S

Öneri Hangi Kulaklık?

Çok yanlış düşünce. Her markada olduğu gibi kötü ve iyi ürünleri var steelseries'in
  10. S

Öneri Wireless Kulaklık Önerisi

Saatlerdir araştırıyorum fakat hala tam anlamıyla karar veremedim diğer üyelerin de yorumlarını öğrenmek isterim. Şuanda Logitech G Pro X wireless ile SteeelSeries Arctis Nova 7 arasında kaldım
  11. S

Kulaklığı iade etmeye karar verdim. Belki bilmeyen birisi için rahatsızlık verici seviyede olmayabilir bu dip ses fakat ben farkında olduğumdan dolayı artık çok gözüme çarpmaya ve rahatsız etmeye başladı. 3-4 bin TL civarındaki wireless kulaklık önerilerinizi bekliyorum şuanlık tercihim Nova 7...
  12. S

Kulaklık bugün geldi. Pazar günü gelmesini beklemiyordum fakat getirdiler. Dip ses problemi var gibi duruyor ama bilgisayarda bundan başka wireless kulaklık kullanmadığım için diğerleriyle kıyaslayamam. Bu dip ses ses seviyesiyle de alakalı gözükmüyor kulaklık açıldığı andan itibaren arkadan bir...
  13. S

Teşekkür ederim
  14. S

Amazondan siparişi verdim. Zaten en ucuzu oradaydı sıkıntı çekersem rahatça iade ederim
  15. S

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/razer-barracuda-x-wireless-2021-vs-hyperx-cloud-2-cloud-ii-wireless/26804/19601?usage=19&threshold=0.01#test_377 Karşılaştırma olarak bu siteyi kullanıyorum. Hem puanlama olarak hem de kendim dinlediğimde cloud 2 wireless sesini çok problemli...
Geri