stickmata kullanıcısının son içeriği

1. S

4K Hikaye Tabanlı Oyunculuk İçin Monitör Tavsiyesi

Msi 32upf olanı indirimde denk geldi. 24 k ya onu tercih ettim. Memnunum
  2. S

Twisted Minds Oyuncu Koltuğu

Bu oyuncu koltuğunu kullanan var mı? Masajlı vs gibi özellikleri var. Sizce alınır mı? Bu fiyata masaj özellikli başka koltuk var mıdır?
  3. S

Bluetooth Oyuncu Kulaklığı

Hocam bende kulaklık almayı düşünüyorum. Fps değil hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum. Ara sıra arkadaşlarla da oyun oynar, sohbet ederim. Hangisini önerirsiniz. Bu iki modele bende bakmıştım. Arada ciddi fiyat farkı var?
  4. S

Logitech X-540 Ses Sistemi Kablo Bağlantısı

Elimde logitech x540 5.1 ses sistemi var. Önceki sistemimde asus tuf x570 anakartın ses çıkışları ses sisteminin kabloları ile aynı renk olduğu için bağlantı yapmak kolaydı. Şuan msi pro z790 anakart kullanıyorum. Bütün ses çıkışları siyah olduğu için hangi kablonun nereye bağlanacağını...
  5. S

2-2,5K Arası Klavye Önerisi

Hocam bu white switch in sesleri ve basma hissiyatı nasıldır. Kullanan birini hiç görmedim. Full msi sistemim olduğu için almayı düşünüyorum ama çevre dekiler msi olduğu için almamamı söylüyor. Kullanıcı deneyimini paylaşır mısın? Sadece hikaye tabanlı 3a oyunlar oynayacağım, rekabetçi oyun...
  6. S

4K Çözünürlük Hangi Monitör

Şu iki monitör arasında kaldım. Pazartesi sipariş vereceğim. Sizce hangisi ve neden?
  7. S

Sanırım Msi lardan biri ya da bu monitörü tercih edeceğim
  8. S

32” bakıyorum. Hayır hocam. 32” 4k
  9. S

Hocam bütçe belirtmedim çünkü kafamda net bir sınır yok. Örneğin 30k bütçem var dersem 31k lık çok güzel bir monitörü almamazlık yapmam. Ancak içinde bulunduğumuz mali koşulları düşünürsek en iyi ve kalitelisini en uyguna almak istiyorum. Ancak oled panelleri almaya imkanım yetmez. Kabaca...
  10. S

Oynayacağım oyunlar genellikle AC serileri, Cyberpunk, Rdr, Gta tarzı hikaye tabanlı ve tek kişilik oyunlar olacaktır. Mutlaka 32" olacaktır. Sistemim 4090- 14900Kf 7200Mhz ram Aklımda bazı monitörler var. Türkçe inceleme bulamadım. Samsung Odyssey Neo G8 ve G7 Va panel olduğu için almaktan...
Geri