Stycoolx26 kullanıcısının son içeriği

1. Stycoolx26

1 - 3K Arasına Klavye Önerisi Yapar Mısınız?

merhalar arkaşlar 1000 3000 civarı klavye arıyorum tkl olsada olur normal olsa da olur sadece fazla ses çıkarmamasını istiyorum low profile de olur ama sessiz çalışan switch benim için baya bi önemli teşekkür ederim şimdiden dostlar.
  2. Stycoolx26

i5 12600kf ve asus prime b660 mk uyumlu olur mu ?

k olan işlemcilerde overclock sadece z serisi anakartlarda yapılıyormus ondan sormustum
  3. Stycoolx26

i5 12600kf ve asus prime b660 mk uyumlu olur mu ?

bu anakarta bu işlemci nasıl olur arkadaslar overclock yapmadan performanslı bi şekilde kullanabilir miyim?
  4. Stycoolx26

Sinerji sipariş iptali.

Merhaba dostlar dün monitör siparişi verdim. Kredi kartıyla 6 taksit aldım sonra bugün siparişi iptal etmem gerekti. İptal talebi oluşturdum bir sorun yaşar mıyım sizce ? Kredi kartı limiti direk 6 bin tl mi artar yoksa her ay bin tl mi artar?
  5. Stycoolx26

İki farklı m2 ssd takılır mı ?

İşletim sistemi ve oyunlar yavaş olan ssdnin icinde ama hocam o nasıl düzelir
  6. Stycoolx26

İki farklı m2 ssd takılır mı ?

Merhaba arkadaslar iyi bayramlar, Şuan da pc de bir adet m2 ssd var hızı 2400mb okuma bi tane daha 500 gb m2 ssd aldım takviye için ama bunun hızı 6600 mb civarı sorun olur mu ? Yani pc hangisine göre çalışır
  7. Stycoolx26

Bilgisayar Donanım Montajı İçin Tornavida Önerisi

Merhabalar, Jakemy JM-8168 Bit Set selam arkadaslar sizce bu iş görecek midir ?
  8. Stycoolx26

ASUS Tuf Gaming H670-Pro Wi-Fi D4 tavsiye eder misiniz?

Selam arkadaşlar bu anakartı i5 12400 için tavsiye eder misiniz ? bununla rog strix b660a arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ? fiyatları aynı.
  9. Stycoolx26

12400F + 3060 Sistemimde oyunlarda donmalar yaşıyorum.

sistemim senin sisteme cok benzer sadece anakart b660 m k ekran kartıda 6650xt hiçbir oyunda sorun yaşamıyorum muhtemelen yazılımsal bi sorun vardır en son ihtimal format atmanı tavsiye ederim.
  10. Stycoolx26

Bilgisayarı her açtığımda karşıma şu hata geliyor. !

silip tekrar yükledim sorun düzeldi ama simdi silsem yine olacak sanırım
  11. Stycoolx26

Bilgisayarı her açtığımda karşıma şu hata geliyor. !

selamlar arkadaşlar l connect yüklemiştim pc ye programı kaldırdıktan sonra her pc acıldıgında karsıma su hata cıkmaya basladı ss bırakıyorum.
  12. Stycoolx26

Gskill Trident Z İntel i5 İle Uyumlu Çalışır Mı?

Merhaba arkadaslar, 4000 mhz trident z Asus prime b660mk d4 ve i5 12400f ile uyumlu olur mu ?
  13. Stycoolx26

İ5 12400 Overclock Ve Anakart Seçimi

O ayarın olup olmadıgını nasıl ögrenebilirim hocam
  14. Stycoolx26

Hocam bu videodaki anakartlar ddr5 ve çok pahalılar ondan msi sordum o da yapılıyor diye okudum yapancı sitelerde ama wifi olan modelinde yapmışlar wifi olmayanında da yapılır mı diye soracaktım.
  15. Stycoolx26

Merhabalar, i5 12400 e overclock yapmak istiyorum da msi mortar b660m d4 wifi anakart ile yapıldığı hakkında yazılar okudum. bilginiz var mı sizce alayım mı anakartı ?
Geri