SuçaSürüklenenKatip kullanıcısının son içeriği

1. SuçaSürüklenenKatip

Soru Bilgisayarımı Am4'Ten Am5'E Upgrade Edeceğim. Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

Bu husususu değerlendireceğim. Bilgisayarımı sıfırdan almaya kalktığım zaman 37 K tutuyor, ikinci el desem 32 - 33 K ya satabilirsem, AM5'ten nasıl bir sistem almalıyım?
  2. SuçaSürüklenenKatip

Pubg, Starfield, Battlefield tarzı oyunları oynuyorum genel itibariyle, fazla değil ama bazen de render alıyorum.
  3. SuçaSürüklenenKatip

Asus TUF Gaming B450M-PRO II 4400mhz(OC) RGB M.2 AM4 mATX AMD Ryzen 5 5600X 3.70 Ghz 6 Çekirdek 35MB AM4 Asus GeForce RTX 3060 Ti Dual V2 O8G 8GB GDDR6 256 Bit LHR Ekran Kartı Corsair 16GB(2x8) Vengeance RGB PRO 3600mhz CL18 DDR4 Ram Kingston KC3000 1TB 7000MB/S - 6000MB/S SSD Cooler Master...
  4. SuçaSürüklenenKatip

Epic Games Te 80 Mb Ile Yüklerken Steam De 40 30 Mb Arası Yüklüyom

Steam dosyalarını şifreli indiriyor, indirdikten sonra da çıkarıyor, bu nedenle hızınızı tam alamıyorsunuz. Aynı sorunu ben de yaşıyorum.
  5. SuçaSürüklenenKatip

Çözüldü Anakartımı Değiştirmek İstiyorum Fakat Gerekli Mi Bilmiyorum...

Teşekkür ederim cevaplar için, Msi Mpg B550 Gaming Plus ı alıyorum.
  6. SuçaSürüklenenKatip

Çözüldü Anakartımı Değiştirmek İstiyorum Fakat Gerekli Mi Bilmiyorum...

Asus TUF Gaming B450M-PRO II 4400mhz(OC) RGB M.2 AM4 mATX anakartı kullanıyorum fakat m2 ssdlerim bu anakartta yavaş çalışıyor ve çabuk ısındığı için veri aktarımında sorun yaşıyorum. AM4 işlemci olan 5600X kullanıyorum. AM4 için anakart değiştirilir mi? Değiştirilir ise hangi anakartı almalıyım?
  7. SuçaSürüklenenKatip

Yardım 1000-1500 TL Kulaklık Önerisi ( 1500 TL Den Az Olursa Sevinirim)

https://www.trendyol.com/gamepower/fujin-siyah-7-1-surround-rgb-gaming-kulaklik-p-376215620 Bunu denemelisin, mikrofon kalitesi beklenilenin üzerinde...
  8. SuçaSürüklenenKatip

Öneri 1700 TL Mekanik Klavye Önerisi (Mart 2023)

2k oluyor ama tavsiye ediyorum. https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-corsair-k60-rgb-pro-low-profile-ch-910d018-tr-mekanik-kablolu-oyuncu-si-fiyati,967377997.html
  9. SuçaSürüklenenKatip

Öneri Win10 Pro Key Vs Çakma Key

Teşekkür ederim hocam sağ olun alacağım bir tane daha...
  10. SuçaSürüklenenKatip

R5 5600 Oyun Oynarken 80 Derece Oluyor

Eve geçince kasanın ve sıvı soğutmanın fotosunu çekip atayım. Belki yardımcı olur.
  11. SuçaSürüklenenKatip

O konuda bir şey diyemeyeceğim hocam OEM diye satılıyordu. OEM key satan güvenilebilir bir site var mı hocam? Var ise özelden atmanız mümkün mü?
  12. SuçaSürüklenenKatip

Bu olay 6 gün öncesinde problem oldu, güncel diye yazmak istedim hocam. OEM keyin sıkıntısını bu şekilde yaşadım :)
  13. SuçaSürüklenenKatip

R5 5600 Oyun Oynarken 80 Derece Oluyor

Bahsettiğiniz ayar bende otomatik olarak seçili, sadece Precision Boost Overdrive seçeneği enable, OCCT testine soktum pcyi Cooler Master Masterliquid 240mm sıvı soğutucu mevcut, 64 dereceyi geçmedi pc. Bu arada işlemcim 5600x. Senin ısınma normal durmuyor.
  14. SuçaSürüklenenKatip

OEM key satın alabilirsin fakat kasanda upgrade yaparsan çalışmaz benim başıma geldi. M2 ssd takmıştım OEM keyim çalışmadı. Yeniden key satın almak zorunda kaldım bilgin olsun.
Geri