ŞüleymanÇakır kullanıcısının son içeriği

1. Ş

Hp Ve Kingston Ramler Uyumlu Mu?

Valla ucuz olunca kingstonu aldım . Riske girdik bakalım umarim sıkıntı çıkmaz
  2. Ş

Hp Ve Kingston Ramler Uyumlu Mu?

https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-hp-v6-8-gb-3000-mhz-ddr4-7eh64aa-bellek-fiyati,530458675.html https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-kingston-8-gb-ddr4-3200-kingston-fury-cl16-kf432c16bb-8-pc-beast-black-fiyati,1326973514.html 1687445503 Yokmu yardım edecek
  3. Ş

Sizce takas mantıklı mı?

Elden vereceğim
  4. Ş

Sizce takas mantıklı mı?

Hocam 400 TL ye satayimmi aynı adama.
  5. Ş

Sizce takas mantıklı mı?

Yardımcı olacak yokmu
  6. Ş

Sizce takas mantıklı mı?

Hocam o zaman takas kabul etmiyorum.400 TL ye satayimmi sizce
  7. Ş

Sizce takas mantıklı mı?

Sen olsaydın takaslarmiydin hocam? Monitör u kullanmam herhalde satarım gibi geliyor
  8. Ş

Sizce takas mantıklı mı?

Alacağım bu Bunu #letgo üzerinden buldum. Ne düşünüyorsun? Lg monitör 19.5 inc www.letgo.com/item/lg-monitr-195-inc-iid-1617494556 Vereceğim ise aercool 400watt VX plus 2-3 ay kullandım. Sizce üstüne falan para isteyeyim mi?
  9. Ş

50.000 TL Bütçe Sistem

Parayı dolar yap rahatına bak.
  10. Ş

Fırsat PCH Forum Moderatör Başvurusu

Ben talibim imla kuralları hakkında bilgim yüksek.Pc teknik sorunlar hakkında da aynı şekilde bilgim vardır.Mesaj sayım az fakat moderatör olursam günlük 2-3 saat aktif olurum ve mesaj sayım da o oran da artar.Umarim alinirmi görevimi layıkıyla yapacağıma inanıyorum.
  11. Ş

Güç Kaynağım Kasaya Olur Mu?

Çok teşekkür ediyorum hocam.
  12. Ş

Hocam attıklarınızdan kasanın kutusundan çıktı 3-4 tane kabloları arkadan mi gecireyim.
  13. Ş

Teşekkürler.Hocam bir de PSU degistirecegim önceki PSU yu kendim kablolamistim camdan bakınca kabloların hepsi gözüküyor ve dağınık ben bunu nasıl düzenli ve pek görünmeyen yapabilirim.
  14. Ş

Aynen bazıları uyumsuz oluyormuş ya.O anlamda.Kalin veya daha uzun olması gibi.
Geri