Sybicort kullanıcısının son içeriği

1. S

Samsung Tablet Için Şarj Adaptörü Önerisi

Herkese selamlar. Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus modelini satın aldım fakat kutu içeriğinden şarj adaptörü çıkmıyormuş. Çok pahalı olmayacak şekilde bir adaptör arayışındayım. 400 TL bandına kadar çıkabilirim. Araştırmama göre tablet 15W Hızlı Şarj destekliyor. Amazon'dan bu ürünü buldum ve...
  2. S

Yardım Yeni Laptop Test

Acer Nitro 5 (i5-12500H / RTX 4050 olan modeli) aldım hocam. İşletim sistemini kendim W11 olarak kurdum. Genellikle kullanım amacım oyunlara yönelik. 1712318338 Ölü piksel testine baktım sorun yok. Evet 0 cihaz hocam.
  3. S

Yardım Yeni Laptop Test

Herkese iyi akşamlar. Bugün yeni bir laptop aldım ve ne gibi testler yapmalıyım? Bu testleri yaparken nelere dikkat edip, hangi programları kullanmam gerekiyor acaba?
  4. S

Yardım Laptop Model Yükseltme

Şehir dışına gittiğim dönemler oluyor o yüzden masaüstü tercih etmiyorum ya
  5. S

Yardım Laptop Model Yükseltme

Herkese iyi forumlar. Şu an aktif olarak Acer Nitro 5'im var ve özellikleri şu şekilde; Intel i5-12500H - 16GB 3200mhZ RAM - 512GB m.2 SSD - 4GB RTX 3050ti Gerek daha yeni olması gerekse 3050ti'dan istediğim performansı alamadığım için elimdeki laptopu satıp ekteki laptopu almayı düşünüyorum...
  6. S

Fırsat Epi̇c Games İndi̇ri̇m? Alinir Mi

Tam emin değilim ama mayısa doğru indirimlerde ek olarak kupon da yükleyeceklerini söyleyenler var. Beklerim dersen denenebilir. Tabii bu kupon olayı net bir şey değil onu da unutmamak lazım.
  7. S

Soru Laptop Performans Modu

Herkese iyi forumlar. Acer Nitro 5 laptopum var ve Acer marka laptoplarda "Nitrosense" uygulaması ile mod değişimi yapılabiliyor. Benim merak ettiğim konuysa şu: Bu uygulama ile mod seçimini "performans" olarak yaparsak oyunlarda görülebilen miktarda FPS değişimi elde eder miyiz? Performans...
  8. S

Öneri 1000 TL Kulaklık Önerisi

Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi 1000 TL'ye kadar mümkünse 7.1 ve mikrofonlu olacak şekilde kulak üstü kulaklık arıyorum. Rekabetçi oyunlar çok oynamam ama hiç oynamıyorum da diyemem. Daha çok hikayeli oyunlarda ve film-dizi izlerken 3-4 saat kulakta kalınca çok rahatsız etmeyecek bir...
  9. S

Yardım Aci̇l Tavsi̇ye Lütfen

Hocam bana kalırsa belirlediğiniz bütçelerin arasında ki fark çok fazla. Bahsettiğiniz oyunları zaten 15-16 bin TL'lik bir kasa ile çok rahat oynar diye düşünüyorum. Tabii 25'e kadar çıkarsa haliyle alacağı performans da artacak.
  10. S

Yardım Xbox 9. Nesil Gamepad Için Çanta

Teşekkür ederim baya hoş duruyor da fiyat bakımından biraz tuzluymuş
  11. S

Yardım Xbox 9. Nesil Gamepad Için Çanta

Herkese selamlar, iyi forumlar. Xbox 9. Nesil Gamepad'im var ve sıksık arkadaşlarımda toplanıp oyun oynarız. Şimdiye kadar hep çantanın içerisinde kutusuna koyup taşıdım zarar görmesin diye fakat çok yer kaplıyor o şekilde. Bu gamepadler için taşıma çantası, koruyucu çanta tarzı bir şey kullanan...
  12. S

Vücut Ve Yüz Için Tıraş Makinesi Önerisi

Çok yüksek bütçelere çıkmadan 1000 TL'ye kadar hem yüz için hem de vücut için tercih edilebilecek bir tıraş makinesi arıyorum. Phillips'in birkaç One Blade modelini gördüm fakat birbirlerinden ne farkları var anlayamadım. Tıraş makinesi konusunda bilgi sahibi biri değilim ve tam olarak neye...
  13. S

Öneri 5000 Tl'ye Kadar Tablet Önerisi

yazıda belirtmiştim aslında ama fark etmediniz sanırım atayım tekrar "İlk amacım video izleyip, ders çalışmak ve not almak. Oyun oynamak gibi bir önceliğim yok. Maksimum oynayacağım oyunlar TFT, Wild Rift tarzı oyunlar olur. Şarj ve ekran konusunda beni üzmeyecek, en azından birkaç yıl...
  14. S

Öneri 5000 Tl'ye Kadar Tablet Önerisi

Herkese iyi günler. Başlıkta da belirttiğim gibi 5000 TL'ye kadar bir tablet arıyorum. Tabletler hakkında pek bir bilgim olmadığı için yardım almak istedim. İlk amacım video izleyip, ders çalışmak ve not almak. Oyun oynamak gibi bir önceliğim yok. Maksimum oynayacağım oyunlar TFT, Wild Rift...
  15. S

Öneri Hangi Gamepad Sizce?

hocam herhangi bir bağlantı sorunu yaşadınız mı acaba
Geri