Teke kullanıcısının son içeriği

1. T

Hp Victus16-R0026Nt (7P6C0Ea) M.2 SSD Slotu

Merhaba, hp victus16-r0026nt (7P6C0EA) cihazımda 512gb ssd var ve bu yetmiyor 2. bir m2 slotu var mıdır acaba?
  2. T

Masaüstüne Kendiliğinden Gelen Link Iconları World Of Tanks Vb.

merhaba valorant oynadıktan sonra oyunu kapatınca masaüstünde 3 tane yabancı icon farkettim tıkladığımda oyun indirme linkine gidiyor kendiliğinden gelmiş benim bir bilgim yok bir sıkıntı var mıdır virüs yemiş olabilir miyim? 1683587406 dosya konumu olarak burası gözüküyor
  3. T

Excalibur G770 M.2 Slotu

Merhaba casper excalibur g770 i5 11400h rtx 3050 laptop’ta 1 tane M.2 var ikinci bir M.2 slotu varmıdır yoksa sata mı takmamız lazım
  4. T

Samsung 870 Evo Okuma Yazma Hızı

C diski m.2 D diski 870 evo D diskine yaptım testi yani doğru yaptığıma eminim Rapid açık bu arada
  5. T

Samsung 870 Evo Okuma Yazma Hızı

Merhaba normalde 565MB/535MB okuma yazma hızı aldığım samsung 870 evo markalı ssd ful performans’a alınca crystal dismarkt’ta 8000/8000 samsung magician’da 6000/5500 okuma yazma hızlarını gördü böyle birşey mümkün mü yoksa bir problem mi var ? İyi günler 1675295447 Test sonuçlarıda bunlar
  6. T

Kasa fanlarını anakarta bağlama

Anladım teşekkürler
  7. T

Kasa fanlarını anakarta bağlama

Merhaba frisby fc9320g kasasındaki fanları asus prime b450m-a II anakartıma takıp asus aura sync ile kontrol etmek istiyorum bu mümkünmüdür? Kasanın fanları frisby kontrolcüye bağlı olarak geldi.
  8. T

Unreal engine 4 donma

farklı sürümüde denedim biraz daha uğraşıcam olmassa vazgeçicem ilgilendiğin için teşekkürler idare edecek bir çözüm buldum hocam tam ekran yapmadan ekranı genişleterek kullanırsam sorunsuz çalışıyor
  9. T

Unreal engine 4 donma

cpu= ryzen 5 5600 gpu= rx6600 ram= 16gb 3200mhz ssd= adata legend 700 gb anakart= asus prime b450m-A II
  10. T

Unreal engine 4 donma

Merhaba bilgisayarıma unreal engine 4 yükledim fakat açıp herhangi bi yere sağ tıkladığımda yada unreal engine’den herhangi bir pop up gibi pencere fln geldiğinde fps drop yiyorum onun dışında problem yok. Fps drop yememin sebebi nedir biliyorsanız söylermisiniz?
  11. T

Thekozzishop güvenilirmi?

sağolasın kral
  12. T

Thekozzishop güvenilirmi?

Merhaba benim Amerika'ya giden bir tanıdığım var ve bir laptop alıcak thekozzishop adlı siteden alması güvenilirmidir?
  13. T

bu pc sizce uygunmu yoksa daha iyisi varmıdır ?

yani 10k civarında hangisini tavsiye edersiniz yada 10-15 gün içinde yeni kampanyalı pc çıkarmı çünkü 10-15 gün sonra pc alıcam tavsiyeleriniz nedir ?
  14. T

teşekkürler hocam psu ve kasa'yı sonra değiştiririm ssd bende var onu takarım destek ve ilginiz için sana ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim.
  15. T

ileri derken 5-6 ay idare edebilirmi ?
Geri