thebigbadboy kullanıcısının son içeriği

1. T

Yurtdışında Çalışmak Ve Yaşamak

Bilgisi olanlar beni bilgilendirirse sevinirim, İnternet derya deniz olduğu için şu konuda yardımınızı rica ederim arkadaşlar, C1 seviyesinde ingilizcem ve mesleki dilim var, Bilgi İşlem Müdürüyüm, 7 Yıllık kariyerim var, Özetle aşağıdaki gibi yetkinliklerim ve her bir konu için sertifikam var...
  2. T

Toplam Fiyat Yardımı 60K Bütçe

evet öyle, itopyada 60K ya buldum aslında şu şekilde ama daha uyguna daha fazla özellikli bulursam amenna derim :D
  3. T

Toplam Fiyat Yardımı 60K Bütçe

Merhabalar, aşağıdaki sistemi, en uygun nerden alırım ? İşlemci üst olabilir, ekran kartı 3060TI yada üstü olup işlemci serisi beslese yeter, Kasa ve Monitörü beyaz istiyorum mümkünse, nerden uyguna toplarım sürekli pc toplama sihirbazlarını geziyorum. İşlemci Intel Core i7 13700K 3.4GHz 30MB...
  4. T

Yardım Fan Çoğaltıcı Nereye Takılır

hepsini kontrol etmek istiyosan cpu fan yerine takarak hepsinin hızını vs kontrol edebilirsin, ben darkın aynı ürünüyle kontrol etmiştim hızlarını
  5. T

Soru Dual Channel Çalışır Mı ?

Merhabalar evet destekliyor laptop modelim şudur A715-42G-R016 Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb 1.RAM CL16 - 16- 16 - 39 1.2V 16 GB DDR4 2400 MHZ TED416G2400C16-SBK 2.RAM 16 GB DDR4 2666MHZ BORY KUTULU NB CL11
  6. T

Soru Dual Channel Çalışır Mı ?

Selamlar, Bende bir adet 16 GB DDR4 2400 MHZ ve bir adet 2666 mhz 16 GB ram mevcut, bu ikisini laptop'a taksam dual channel performans alabilir miyim ? 2666 mhz 2400'e kendini sabitleyerek dual channel yapar mı ?
  7. T

Yardım I5 11400F Mi Ryzen 5 5600 Mü ?

oyun ve ilerde photoshop vs dersen kesinlikle i5 12400f çünkü ryzen 5 5600 değeri i3 12400f
  8. T

Soru 400-500 Civarı Halter Seti Önerisi

https://www.akakce.com/dambil/en-ucuz-ecg-spor-58-kg-z-bar-halter-seti-ve-agirlik-fitness-seti-fiyati,775325689.html Kral bunu öneriyorum ECG spor sayfasından sipariş etmen belki daha ucuza getirir, 3 yıldır evde kullanıyorum, gerçek demirler gibi yere atmadan setim bitince sakince bırakıyorum...
  9. T

Soru Hangi Laptopu Almalıyım?

https://www.vatanbilgisayar.com/acer-aspire-7-5-nesil-ryzen-5-5500u-8gb-512gb-ssd-15-6inc-rtx3050-4gb-freedos.html bunu alıp aradaki farka ssd ve ram upgrade yapabilirsin, aldım 3 haftadır kullanıyorum mutluyum, 32 ram ile hiç drop yemeden her oyunu high'ta akıcı oynuyorum, şarjı normal...
  10. T

İkinci El Ekran Kartı Neden Bu Kadar Ucuz?

yalandan kim ölmüş, mining yapılıp yapılmadığını kanıtlayamaz ki, ekran kartları çok tozlu yıpranmış gördüm ben şahsen
  11. T

valla duruyor, sürekli ddr2 ram, ddr3 ram vb şeyleri temin edebiliyorum :D
  12. T

Dolandırıcı Sitesi

Sistem ve siber güvenlikçi olarak birşey olduğunu sanmıyorum, exe yada html dosyası indirmediysen sorun yok ama güncel free yazılımlarda en iyisi malwarebytes ile taratmanı ve free de olsa comodo kurmanı öneriririm çünkü comodo çok yararlı bir antivirüs, için rahatlasın kur tarat sorun olacağını...
  13. T

Normalde olması gereken fiyatlara geri dönülmüş, mining olduğu bariz belli çünkü Asya ülkeleri çok fazla eth kazıyordu ve şimdi eth'a bağlı coinlerin kazımı kapatıldı o yüzden herkes elindekini çıkarmak istiyor, sıfır ürünlerin fiyatı da gitgide düşecek tabikide dolar da yükselmezse, olması...
  14. T

Soru Windows 11 E Geçmek Mantıklımı?

Bir sistem yöneticisi olarak son yayınlanan Windows 11 Pro 22h2 serisinde, type C'leri bile çalışmayacak ve driverları okumayacak hale getirdiler, sürekli sorun çıkıyor ve müşterilerimi windows 10'a geri döndürdüm minimum 1 yılı daha var çünkü sürekli güvenlik açıklarını onarıyorlar.
  15. T

Öneri Max 12 K İle PC Önerisi

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-toplama-kasa-i3-12100f-rtx-3050-16gb-ram-512-nvme-600w-psu-1075865888/detay Pazarlık yapılarak 32 Ram yapılabilir ve ben her oyunda bu sistemden memnunum, şuan far cry 5, cs go, bf2042 de akıcı takılıyorum
Geri