theozan kullanıcısının son içeriği

1. theozan

Gta 6 Için Minimum Sistem Gereksinimleri Ve Fiyat Tı 3000 TL Mi Olir

Oyun PC ye ciktida sistem gereksinimleri belli olsun. 2025 de cikicak oyun en az ilk 2 sene konsolda olucak GTA 5 gibi. 2027 gibi PC ye cikicak oyunun sistem gereksinimleri şimdiden belli olmaz. Biraz saksıyı çalıştırın abi ya.
  2. theozan

Fırsat Bostancı Şubesinin Rezaleti

Yok be hocam sabah 8 de kapidaydim ikinci kisiydim ilk kişi aldı ben alamadım. Aylardır bekliyorum babaları aldım diyebilirim. İki gündür acayip sinirliyim.
  3. theozan

Fırsat Bostancı Şubesinin Rezaleti

Bu seferki goatlar tam bir facia oldu. Kimse mutlu keyifli değil. Al satcilar dışında gerçek kullanıcı olarak tek tük kişi aldı. Gerçek ihtiyacı olanlara çok yazık oldu çok. Aylardır da bekledi insanlar kimisi 100 km yol gitmiş alamamış kimisi sabah erkenden hatta ilk kisi olarak gitmesine...
  4. theozan

PC Hocası RTX 4060Ti 13400F Sistem Yanlış Montaj

Bu nedir abi ya. GOAT skandallari bitmek bilmiyor. Hergun yeni bir olay sorun çıkıyor.
  5. theozan

Soru PCH Goat V4 Saat

Bunca mağaza ya giden insan eğer alamazsa yazıklar olsun
  6. theozan

Fiyat/Performans PCH Goat V4 Geliyor !!

Hadi ya desene Mayıs sonuna kadar anca gelir bu hocam :cautious:
  7. theozan

Son dakika GOAT V4 iptal edildi. Diye paylaşım gelmezse iyidir. Ben ümidi kestim artık geliceği yok bu sistemin :(
  8. theozan

300 Tane Chrome Sekmesi Açıyorum

Bu zihniyet degilmi bankadan kredi çekip bir kamyon cola cola alıp hepsini yere dökenler 😂
  9. theozan

Yapma ya desene o zaman bu iş Mayıs ayına kalıcak. Yandım valla bilgisayarımı da salak gibi enişteme verdim bu gelicek diye. Bekliycez artık başka çare yok 😟
  10. theozan

Valla bekleye bekleye ağaç olduk. Bu hafta çıkması ümidiyle bekliyorum.
  11. theozan

Sistem bu haftada gelmedi. Daha parçalar belli olmamış. Haftaya gelsin artık . Kullandığım Goat V3 bilgisayarımı enişteme verdim , 2 haftadır bilgisayarsızım. Oyun oynamadan da bu hayat hiç çekilmiyor :sneaky:
  12. theozan

4070 gelse ne tatli olurdu gerçekten. Bu hafta gelicek gibi sanki :unsure:
  13. theozan

İnşallah hocam tek istediğimiz bu bizimde (y)
  14. theozan

Şuan için belli değil. Bayramdan sonra gelir umarım. Görüşmeler bittiğinde paylaşım yapıyorlar genelde bekleyelim bakalım.
Geri