TheTibet kullanıcısının son içeriği

1. TheTibet

26.000-30.000 TL Bilgisayar Tavsiyesi

https://www.gaming.gen.tr/urun/406085/forge-mag4060ti-amd-ryzen-5-7500f-mpk-msi-geforce-rtx-4060-ti-ventus-2x-black-16gb-oc-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  2. TheTibet

Youtube Kanal Öneri̇leri̇

Artık sürekli aynı youtube kanallarını izliyorum, artık yeni kanalları kesfetme zamanı geldi, Belgesel-kaza veya bunu harbi izleyin dediğiniz kanallar varsa gönderirseniz sevinirim bende Kento bento öneririm
  3. TheTibet

Yeni Laptopa Hangi Windows Yüklenmeli

tabi win 11, en güncel isletim sistemi
  4. TheTibet

Bir Araba Modelini Hangi Ünlü Tanıtsa Alma Ihtimalini Daha Da Artar?

Elraenn her ne kadar cok sevdiğim biri olsa bile araç önerirse detaylı araştırma ile düsünebilirim
  5. TheTibet

Yardım İşlemci Sıvı Soğutucu

tabiki stok sogutucudan daha iyiler, bütce mevcutsa hava soğutucu yada sıvı sogutucu alabilirsiniz. İslemci sayısına elllemenize tavsiye etmem
  6. TheTibet

Yardım İşlemci Sıvı Soğutucu

yeterlidir.
  7. TheTibet

26.000-30.000 TL Sistem Tavsiyeleri

amd kullanan arkadaşlarım 5 kişinden 1 tanesi sadece hata almadı, diğer 4 kisi uzun süre almayıp alan var, aldığı günde alan var değisiyor, Wattman ve driver riskine girmek isterseniz alabilirsiniz.
  8. TheTibet

Asus Tuf Gaming Vg27Vq Alınır Mı?

3 secenekten dell öneririm
  9. TheTibet

Hawk Gami̇ng Acıldı! (Hayal Kırıklığı)

yeni firma diyip 1 2 ay beklicez bakalım, hayal kırıklığına uğrattı
  10. TheTibet

35.000-45.000 TL Sistem Toplama Yardım

5600 yeterli bir işlemci. 7500F ile 5600 arasında testlerde %15-20 fark civarı var. ve DDR5
  11. TheTibet

1000 TL Klavye Önerisi

klavyeye alışırsanız kolay gelir yada, başka yan tuşlara atayabilirsiniz
  12. TheTibet

Kasanın Led’leri Yanıyor Fakat Görüntü Gelmiyor

başka bir monitörde denediniz mi, denediyseniz artık anakarta sorun vardır.
  13. TheTibet

35.000-45.000 TL Sistem Toplama Yardım

Araya bide sıvı soğutucu yada hava soğutucu secerseniz güzel olur, isterseniz gamingentr kendi mağazasına uğrayabilirsiniz. https://www.gaming.gen.tr/urun/409881/ultima-4070super-amd-ryzen-5-7500f-mpk-asus-dual-geforce-rtx-4070-super-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  14. TheTibet

Hawk Gami̇ng Acıldı! (Hayal Kırıklığı)

Hawk Gaming Direk fiyatlar aşırı yüksek parça kalitesine göre baya yüksek. Umarım yakın zamanda PC hocası icin güzel sistemler cıkartırlar :)
Geri