tippa kullanıcısının son içeriği

1. T

Pchocasi yeni intel sistem usb device hatası.

Üst kısımdaki girislerden bahsetmiştim
  2. T

Ön kısımdaki girislerde hiçbir şey takılı değildi
  3. T

Anakarta bağlı olan usb girisini çıkarttım ve sorun çözüldü. Kasa üst kısmındaki girişler kullanım dışı doğal olarak. Bu kasalar kontrol edilip gönderiliyordu söylenene göre. Şimdi uğraşacağız.
  4. T

Merhabalar, gaming.gen'den almış olduğum intel sistem dün ulaştı ve bugün kurma imkanı buldum. Zaten her şeyi hazırdı ben de ekran kartını takarak bilgisayarı çalıştırdım fakat ekrana "usb device over current status detected, system will shutdown after 15 seconds" hatası geliyor ve kapanıyor...
  5. T

Yeni Pc Toplayacağım Öneri İstiyorum

Pc hocası diğer sistemleri iki gün ara ile paylaşmıştı ama üst seviye olan öyle olmayacak sanırım. Tarihi ile ilgili ne zaman bilgi verilir ki acaba
  6. T

15.000 - 20.000 TL Arasında Sistem Önerisi (Haziran 2022)

Önerileriniz için teşekkür ederim. Buraya bu şekilde linkleri eklemek bile oldukça zahmetliymiş. Son olarak sistemi kendimce bu şekilde toparlamaya çalıştım. Son yorumlarınızı alabilirsem sipariş geçeceğim Ekran Kartı : Sapphire 11306-01-20G Nitro+ AMD Radeon RX 6700 XT, 12 GB GDDR6, 256bit...
  7. T

15.000 - 20.000 TL Arasında Sistem Önerisi (Haziran 2022)

Merhabalar, Beni 10 sene boyunca tekrar parça almak zorunda bırakmayacak bir oyun bilgisayarı tavsiyesi istiyorum ( monitör hariç ). Sizin tavsiyelerinize göre bütçemi bu kadar aralıklı bıraktım. 10 sene boyunca kullanabileceğim bir bilgisayar 20 bin olmalı mı yoksa 15 binlik bilgisayar da...
Geri