tlhozt kullanıcısının son içeriği

1. tlhozt

144Hz Siyah Ekran Hatası

Hocam aynı sorunu yaşıyorum, çözdünüz mü?
  2. tlhozt

Soru 144 Hz'e Geçince Ekran'ın En Üst Kısmında Ufacık Bir Yatay Çizgi Hariç Siyah Ekran Hatası

Arkadaşlar monitörde aniden böyle bir hata meydana geldi. Darbe vs. söz konusu değil. Bir gece uyuyup sabah kalktığımda bu sorunla karşılaştım. GPU'da bir sorun olabilir düşüncesiyle kasa'yı TV'ye bağladığımda herhangi bir sorun olmadı. DPI kablosunu taktığımda bu hatayı alıyorum fakat HDMI...
  3. tlhozt

Kulaklık mikrofonu çalışmıyor!

Çok sağol kral, iyi akşamlar!
  4. tlhozt

Sağol kral yinede :) 1667244880 https://www.hepsiburada.com/vivatech-kulaklik-mikrofon-ayirici-y-splitter-kablo-2-x-3-5-mm-stereo-kablo-p-HBCV0000036BIM hocam şu işimi görür mü?
  5. tlhozt

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Ne yapabilirim?
  6. tlhozt

sadece 1 ucu var kral tek jak girişli 1667243026 1667243102 Realtek'in uygulamasından da her şeyi denedim olmuyor da olmuyor.
  7. tlhozt

Arkadaşlar merhaba geçen gün jbl quantum 100 marka kulaklık aldım. Alma sebebim mikrofonu idi. Fakat bilgisiyara taktığımda kulaklık çalışıyor fakat 4 saatir araştırıyorum bir türlü mikrofonu çalıştıramıyorum. Önce kasamın arka jak girişini denedim yeşil olan yere taktım mikrofon çalışmadı...
  8. tlhozt

Fan Sorunu

Kontrol ettim beyler, kasanın PSU'suna uzanan takılmamış kablolar buldum. Bugün gidip taktıracağım.
  9. tlhozt

Fan Sorunu

https://www.incehesap.com/hiper-zelda-4x120mm-argb-gaming-atx-kasa-fiyati-50429/
  10. tlhozt

Fan Sorunu

Stres testine soktum bilgisiyarı ekran kartı fanları sorunsuz çalıştı fakat kasa fanlarının rgbleri yanmasına rağmen dönmüyor. Kablolarda sıkıntı olsa ışıklar yanmaz diye düşünüyorum.
  11. tlhozt

Fan Sorunu

Kasa fanlarının dönmemesi ilk başta problem yapmaz değil mi? Stres yaptım çünkü garantisiyle, iadesiyle uğraşmak zor.
  12. tlhozt

Fan Sorunu

Arkadaşlar Merhaba, Yeni aldığım sistemin kasa ve ekran kartı fanları dönmüyor. Oyunlarda test etmedim, boştayken dönmemesi normal midir?
  13. tlhozt

Çözüldü Windows 11'e Geçilir Mi?

Windows 11 geçiyorum o zaman dostlar sağolun
  14. tlhozt

Oyunları Türkçe Yapmak

Oyunların sağlam fan forumları oluyor genellikle. Oralardan indirirsen daha iyi olur.
  15. tlhozt

Çözüldü Windows 11'e Geçilir Mi?

Dostlar merhaba, Yeni bir bilgisiyar aldım. Fakat işletim sistemi olarak Windows 10'da mı kalsam ya da Windows 11 alsam sıkıntı yaşar mıyım? İşlemci AMD problem yaratır mı yoksa AMD problemini çözdüler mi? PC Parçaları; - RTX 3060 DUAL 12GB - AMD RYZEN 5500 3.60GHZ - 16GB RAM - 512GB M2 SSD
Geri