Trileçe Bey kullanıcısının son içeriği

1. Trileçe Bey

Turkcell superonline ping sorunu

Hocam edirnede türknet yok malesef , kablonet ve superonline var kablonette kullanmiştim ondada problem yaşadim bu boktan superonline kadar sorun yaşamadim bana verdikleri internet internet bile değil sanirsin limitli internet sözde sinirsiz. Ve şuan taahüt var malesef çikamiyorum çikmak istesem...
  2. Trileçe Bey

İnan teknik ekip için bile 250 tl istiyorlar gelip baksalar sorun yok diyip geçiştirseler olan 250 tlme olucak ne yapacağimi şaşirdim evimden kalkip şirketi basicam bu gidişle.
  3. Trileçe Bey

Neredeyse iletişimdeyim arkadaşlarla kabloyu nereden geçirdiklerine bakarmisiniz birde kafayi yersiniz
  4. Trileçe Bey

Yok hocam bilgisayarimi toplamadan önce laptoptada kullanmiştim ayni problemleri yaşadim donanim aletlerinde problem olduğunu düşünmüyorum telefonlarimdafa yavaşlik var.
  5. Trileçe Bey

Hocam yüksek olmasina rağmenbu sıkıntılari yaşiyorum ethernet kablosunu değiştirdim ayri yerledeki modeme taktim sürekli geçitirme derdindeler sıkıntı yok deyip geçiştiriyorlar atiyorum hemen 1673701107 Hiçbir fps oyununu stabil oynayamiyorum sürekli çikiyor ping.
  6. Trileçe Bey

Merhaba , edirneye taşinali 2 yildir oldu be superonline kullaniyorum 2 yildir ping sorunu yaşiyorum 2 yildir neredeyse hergün ariyorum ve sürekli yenilediklerini söyledikleri halde bir şey yapmadiklarina inaniyorum. İnternet hiçbir şekilde stabil değil 2 yildir fps oyunu bile oy ayamadim...
  7. Trileçe Bey

F/P PCI 4.0 Anakart ve NVME PCI 4.0 M2 SSD

970 evo plus al geç pcie 3.0 için ileride pcue 4.0 geçince samsung 980 pro al eniyisi.
  8. Trileçe Bey

Gençer Gaming'den aldığım toplama sistem de coil whine hatası (SORUN ÇÖZÜLDÜ)

Üstelik psudaki coil whine hafife alincak bir şey değil orada zaten siçmişlar
  9. Trileçe Bey

Bu ülke niye böyle (içimi döküyorum)

Yurt dişinda yaşarsan bu dediğin geçerli az parayla yüzüne bile bakmazlar.
  10. Trileçe Bey

Gençer Gaming'den aldığım toplama sistem de coil whine hatası (SORUN ÇÖZÜLDÜ)

Bir ara okadar tilt olmuştunki ateistlere laf söylemiştin jejdjjwiwkkskdk sevindim adina aldiklarina ekran karti olarak darisi başima
  11. Trileçe Bey

Ekran karti rüzgar sesi

Oyundayken bu ses haricinde coil whine var.
  12. Trileçe Bey

Ekran karti rüzgar sesi

bu ses tam olarak ne oluyor ? Endişe edicek bir durumu varmidir.
  13. Trileçe Bey

Max 165Hz ama 144Hz alıyorum

Ben overclock yaptiğimdan olmamişti allah allah pcyi yeniden mi başlattiniz
  14. Trileçe Bey

Max 165Hz ama 144Hz alıyorum

O dandik dp ile 165hz alinmiyor destekleyen dp kablosu gerek bendede ayni monitör var.
Geri