trlkls kullanıcısının son içeriği

1. trlkls

Soru (Çözüldü) İşlemcimdeki Isınma Problemi I7 11700

Hadi inşaAllah sıkıntısız ısınmasız güzelce oynayayım yeter bıktım uykularım kaçtı artık :) Allah razı olsun
  2. trlkls

şu şekilde döndürdüm sorun olmaz dimi kablo pek gözükmesin diye böyle yaptım son hali görselde mevcut
  3. trlkls

bu arada benim odamda baya sıcak kapım kapalı balkonda cam balkon falanda var soğuk girmiyo odaya bide oyun oynayınca kasada sıcaklaşınca oda baya iyi hamam oluyo dediğine göre hazirana bile gerek kalmaz anlamam için :D ben bir deniyeceğim denemeden önce oyundada boştada dereceleri not alacağım...
  4. trlkls

soğutma daha iyi olur diyorsunuz yani böyle aslında havanın radyatöre vurması daha iyi değil mi soğutma açısından ?
  5. trlkls

hem ön paneli hemde sıvıdakini çektim bir bakar mısınız?
  6. trlkls

bende yanlış yorumlamış olabilirim müsaitliğimde çekip atacağım
  7. trlkls

onlar içeri doğru üflüyor şuan sanırım elime hava güzel geliyor çalışmıyorken akşam bir fotoğraf çekip tekrar sizinle paylaşayım birde öyle bakın yönüne daha rahat anlarsınız sanırım boş yere çevirmeyeyüm direkt çünkü içeri doğru elimi tuttuğumda hava geliyor
  8. trlkls

bilgisayarcı arkadaş taktı bana dediği şu radyatörden çıkanla ön panelin havası ön panelin sağında ve solunda bulunan deliklerden çıkıyor yukardan aşşa kadar 3cm lik bir açıklık var ön kapağın sağında ve solunda görsellerdede görüldüğü gibi aşırı bir bilgim yok hangi fanlar ters görünüyor ben...
  9. trlkls

Bir çok şey denedim olmadı en son tekrar bir macuna bakayım dedim işlemciyide sıvı soğutmayıda temizledim kaliteli bir cooler master macun sürdük ıce fusion v2 sorunum gitti şuan boşta 35 ila 42 seviyelerinde duruyor odamda sıcak tabiki doğalgazdan ötürü soğuk bir yerde daha düşük seviyelerde...
  10. trlkls

Arkadaşlar sistemim işlemci ve anakart değişimi yaptım önceki işlemcim i5 10400f ve anakartım msi b460m-a pro idi aşağıda yazdığım işlemci ve anakarta geçip sıvı soğutma aldım. stok fan kullanırken yeni sistemde boşta 45 46 derece bios menülerinde seyrediyordu sıvı soğutmayı takınca bu derece 32...
Geri