TunahanKEMAL kullanıcısının son içeriği

1. T

Neden hocam ne sorunu var ki ?

Neden hocam ne sorunu var ki ?
  2. T

Hocam öncelikle iyi günler. Bu hafta satın almış olduğum ürünün linkini bırakıyorum. Ben çok...

Hocam öncelikle iyi günler. Bu hafta satın almış olduğum ürünün linkini bırakıyorum. Ben çok beğendim. Belki ilgilenirsiniz. https://www.trendyol.com/rampage/blaze-bl-27r165c-27-165hz-1ms-csot-va-full-hd-freesync-pc-curved-oyuncu-monitoru-p-660519606?boutiqueId=61&merchantId=127037
  3. T

27Inç 3-4K Fiyat Aralığında Monitör Önerisi

Ben şuanlık bir sorun yaşamadım. Rampage'de bir sorun çıkacağını sanmıyorum alın derim.
  4. T

27Inç 3-4K Fiyat Aralığında Monitör Önerisi

Hocam öncelikle iyi günler. Dün satın aldığım Rampage 27 inç monitörümü teslim aldım. 165 hz kavisli 1 ms mükemmel bir monitör. Oyun oynasanız bile sizi şahlandırır açıkçası. Film izlediğinizi söylemişsiniz film içinde muazzam bir monitör. İlgilenirseniz link bırakıyorum fakat bütçenizin biraz...
  5. T

Ekran Kartı

Hocam öncelikle iyi günler. Anakartınızı kontrol edin. Çift ekran kartı için yer varsa oluyordur. Onun haricinde bir yol var mı bilmiyorum.
  6. T

Düşük Fps Alıyorum

Hocam öncelikle iyi günler. Bu kadar yüksek bir düşüşün arkasında bu gibi nedenler olabilir. Önceliğiniz virüs taraması olsun. Ardından fan temizliği, termal macun takviyesi yapın. Umarım sorununuz çözülür.
  7. T

Telefondan Pcye Usb Ile Bağlanma

Hocam pek çözülebilecek bir sorun gibi gözükmüyor. Kolay gelsin.
  8. T

Acil

Hocam zaten s22 yi kamera açısından rekabete sokmanıza gerek yok. s22 tercihi sizin için iyi olacaktır.
  9. T

Çözüldü PC Oyun Gereksinimleri

Hocam öncelikle iyi günler. Gördüğüme göre oyun oynayan bir kullanıcısınız. Oyunlarda daha az ısınma olması için soğutucu-fan bakımınızı yapın. Termal macun değişimlerini eksik etmemek yararınıza olur. Ve diğer arkadaşında dediği gibi msı afterburnerdan sürekli olarak ısı değerlerinizi kontrol...
  10. T

Telefondan Anlayanlar Bakabilir Mi

Hocam öncelikle iyi günler. Benim tercihim s22 olur. Zaten özellikle kameraya dikkat çekmişsiniz. s22 sizin için daha uygun olacaktır.
  11. T

Office 365 I Nasıl Ücretsiz Pcmde Kullanabilirim Webte Olmadan ?

43 tl'ye nereden buldunuz hocam ?
  12. T

Hata Dll

Hocam öncelikle iyi günler. Vereceğim linkten yükleyin ve yeniden deneyin. https://www.dll-files.com/libssl-3.dll.html
  13. T

Rampage Monitör Hz Sorunu

Hocam hepinizin ilgisi için teşekkürler.
  14. T

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkürler. Satıcı yanında displayportta göndermiş fakat girişi yok. Laptopun dahili ekran yenileme hızı 60 hz . Sanırım sizin dediğiniz gibi 75 hz üstünü desteklemiyor. 1702199409 Evet hocam 9 yıllık laptop. 1702199493 Hocam internetten biraz baktım fakat...
  15. T

Rampage 27 inç monitör satın aldım. Monitör 165 hz fakat ben laptopuma bağladığımda 75 hz alabildiğimi fark ettim. Satıcıya sorduğumda laptopun ekran kartının desteklediği hz' i öğrenmem gerektiğini söyledi. Hdmı kablosu ile bir alakası olabilir mi ?
Geri