Uçan_pire kullanıcısının son içeriği

1. U

Asus Ex-B650M-V7 Bios Güncelleme Sorunu

Evet bende bu videoyu izleyip yapmaya çalıştım fakat olmuyor tam yükleme ekranında Sinyal yok yazıp görüntü gidiyor ama bilgisayar açık çalışır vaziyette kalıyor ne yapmam gerekiyor anlamadım
  2. U

Asus Ex-B650M-V7 Bios Güncelleme Sorunu

Selam dostlar, asus ex-b650m-v7 ankaratim var, bios güncelleme ekranında biosu güncelle dedikten sonra yükleme ekranı geliyor altta bar dolmaya tam başlarken siyah ekran geliyor görüntü yok diyip ekran öylece kalıyor. Ama bilgisayar kapanmadı 15 dk bekledim sonra güç tuşu ile kapatıp açtım...
  3. U

Deepcool Ls520 Se Rgb 240 Mm Işıklandırma Sönük Yanıyor

Selam dostlar, Dün gece bilgisayarda işim bitince kapatıp uyudum. Sabah bilgisayarı açtığımda ışıklar nerdeyse yok denecek kadar az yanıyordu. Soğutucu kablolarını söküp taktım ama değişen bir şey olmadı. Ayrıca Armoury Crate uygulaması üzerinden renk döngüsü hiçbir şekilde değişmiyor, hemde...
  4. U

Rampage Monitör Hz Sorunu

Hocam öncelikle merhabalar, bilgisayar ayarlar>ekran>görüntü ayarları>gelmiş görüntü ayarları burada ekran yenilme hz kontrol edin laptoplar da 60,120,144,165hz olarak farklılık gösterebiliyor. Eğer bilgisayarınızın ekran yenileme Hz fazla değilse maalesef ki monitör tam performansta...
  5. U

Sıvı Soğutucu Kablo Bağlantısı Nasıl Yapılır

Merhaba dostlar bugün aldığım sıvı soğutucu geldi montaj işlemini yaptım fakat bir türlü kablo bağlantısını yapamadım yardımcı olursanız sevinirim YouTube dan ve yabancı kaynaklardan video izledim ama hiçbirinde tam bağlantı olucak şekilde göstermiyor...
  6. U

26.000-30.000 TL Sizce Hangi Sistemi Almak Mantıklı?

Merhaba arkadaşlar, İki sistem arasında kaldım uzun vade de hangi sistem kullanmak daha iyi olur, şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. https://www.incehesap.com/raider-v2-oyuncu-bilgisayari-fiyati-35240/ https://www.incehesap.com/winorwin-v2-oyuncu-bilgisayari-fiyati-37035/
Geri