Uchiha kullanıcısının son içeriği

1. U

Gaming Kablolu Kulak Içi Kulaklık

arkadaşlar merhabalar kablolu kulak içi kulaklık almak istiyorum fps oyunları için alacağım bütcem 1500tl ye kadar çıkıyor yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ederim
  2. U

35.000-45.000 TL Hp Victus 16-R1057Nt

https://www.gaming.gen.tr/urun/405704/hp-victus-16-r1057nt-9j260ea-intel-core-i5-14500hx-16gb-ddr5-1tb-ssd-rtx4060-8gb-16-1-inc-144-hz-full-hd-freedos-gaming-laptop/ arkadaşlar selam bu laptobu almayı düşünüyorum ama inceleme testlerini bulamadım sizce nasıl 1 sene sonra ramlerini güncellemeyi...
  3. U

35.000-45.000 TL 30K-40K Aralığında Laptop

merhabalar arkadaşlar oyun oynamak için laptop alacağım masaüstü önermeyin hali hazırda masaüstüm var sadece işim gereği bir oyun laptobuna ihtiyacım var şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim. cod ve valo oynuyorum
  4. U

2K Bütce Sıvı Soğutma

hocam bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın örneğin sıvı soğutucuda 50 dereceler alırken bu tarz soğutucular da 65 70 oluyor oyun oynarken tek fanlı bir sıvı soğutucu almak daha mantıklı olmaz mı sizce ?
  5. U

2K Bütce Sıvı Soğutma

hocam şuanda o kadar bütçem yok
  6. U

2K Bütce Sıvı Soğutma

Arkadaşlar öncelikle merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi 2k bütcem var ve bir sıvı soğutucu istiyorum i5 12400f kullanıyorum. şimdiden teşekkür ederim.
  7. U

Bilgisayarım Kapanıyor

Arkadaşlar merhabalar bilgisayarımda bir sorun var bilgisayarım her zaman ilk açıldığı zaman sorunsuz bir şekilde açılı yor ama 10 15 dk sonra donuyor ve kendini resetliyor ve resetlendikten sonra tekrar açılıyor ve daha sorun olmuyor her zaman ilk açıldığı zaman kendini kapatıp tekrar açıyor...
  8. U

Bilgisayar Kapanması

Hocam normal3200mhz öyle kullanıylr her hangi bir yükseltme yapmadım garip olan zaten şu ilk açıldığın da her zaman olmuyor 10 açılmanın 3 tanesinde oluyor diyelim ama neden ilk açılmada yapar da sonra düzelir çok garip anlam veremedim
  9. U

Bilgisayar Kapanması

bir kod veya bir şey yazmıyor mavi ekran veriyor bir yüzde doluyor sistem sorunu gibi bir şey oluyor ve yeniden açıldığında bir sorun olmuyor bazen mavi erkran vermiyor direkt kitleniyor pc yeniden başlatıyor kendini 2.kez yeniden başladığın da hiçbir sorun kalmıyor ama anlamadım 1688729863 siz...
  10. U

Bilgisayar Kapanması

i5 12400F 16GB ram GeForce RTX3070 650W MSI PRO H610M-E DDR4
  11. U

Bilgisayar Kapanması

Arkadaşlar merhabalar, Bilgisayarım da bilmediğim bir olay yaşıyorum bilgisayarımı ilk açtığım zaman açıldıktan 5 10 bazen 15 dk içerisin de mavi ekran verip kapanıyor kendini yeniden başlatıyor sonra kapanma olmuyor yani bilgisayarımı ilk başlattığım zaman kapanıp kendisini yeniden açıyor...
  12. U

Öneri 20-25K PC Önerisi

Malesef hocam
  13. U

Öneri 20-25K PC Önerisi

Arkadaşlar 30k bütcem var 20 ile 25k yı bilgisayara harcamak istiyorum sistem önerisin de bulunur musunuz parça parça da olur hazır siste de olur. Şimdide teşekkür ederim
  14. U

Öneri Monitör Tavsiyesi

merhaba arkadaşlar monitör tavsiyesi verebilir 24 inç düşünüyorum 144 veya 165hz olur maksimum 3600 3700tl civarın da lg ultragear 24gn60r-b bu model yeni çıkmış galiba ürünün nasıl olduğun bilmiyorum bileniniz veya tavsiye edebileceğiniz başka bir monitör var mı ıps monitör tercihim şimdiden...
  15. U

3060 Ti Gddr6X Vs RX 6700Xt

Tamamdır teşekkür ederim alıyorum çok saolun
Geri