Uğur Duran kullanıcısının son içeriği

1. U

8000 TL Civarı 200Hz Üstü Monitör Önerisi

bende öyle duymuştum g4 iyi dedi çoğu kişi 1712924005 g3lerde yok mu kronik sıkıntı ? g4 iyi demişlerdi bide attığın monitör 8000 üstü en ucuz pttavm hem siteye hem satıcısına güvenmiyorum
  2. U

samsung g4 nasıldır acaba ? hem baya ucuz gibi fiyatı bütçeme göre
  3. U

Bütçem maksimum 8K civarı. Yani pek artacağını sanmıyorum. 200Hz üstü monitör arıyorum. Çoğunlukla CS oynanacak. Kronik sıkıntısı falan olmazsa güzel olur.
  4. U

Yardım Son Sistem Hakkında Yardım PCH F7

Benim ki kargoya verildi ama dağıtıma çıkmadı umarım sıkıntı olmaz mağdur olmayız.
  5. U

Hocam dedim zaten kargo işini geçtim illa gelir ama bari ekran kartları takılı gelmese o konuda yardımcı olunsaydı bari çünkü 550 600 km yol gelicek bana gelene kadaar kaçtane kasisden geçecek sonra yukarıda attığım gibi olup uğraşmak istemiyorum açıkcası.
  6. U

Ucuz bilgisayar bulmuşuz bu devirde kaliteli parçalar ve 1tb ssd ama moderatör arkadaş beğenmiyorsanız iade edin diyor komik umarım senin üstün şu yaptığın yorumları görür.
  7. U

Aradım arkadaşlar söyle bilgi verildi. Normalde kendileri ekran kartını demonte olarak gönderiyorlarmış ama bu anlaşmalı olduğu için anlaştıkları firma ismi PENTA ( galiba bu emin değilim https://www.penta.com.tr/ ) dedi fazla detaylı bilgi vermedi bilimiyorlarmış onlarda firma hakkında, onlar...
  8. U

ve bu kadar bekledikden sonra anakart veya ekran kartında hasar olma ihtimali olucak 550 600 km yol gelicek. Daha sonra bide onların değişimini-garantisini beklicez.
  9. U

Keşke Taner abi araya girse bi açıklama falan yapılsa bari youtube yorumlarının okuyorum herkes 10 gün oldu hala gelmedi yazıyorlar vatanı arıyorum wp den yazıyorum bügün verilcektir diyip geçiştiriyorlar açıkcası. Şimdiden bi tık hayal kırıklığı oldu :(
  10. U

Değişim yaparlar dimi iade değil ben bu sistemi istiyorum çünkü.
  11. U

Kargo için mi söyledin bunu yoksa ekran kartı takılı gelmesine mi söyledin ? Hadi kargo geç gelsin bekleriz bi şekil ama ekran kartı takılı gelmesinde Taner abi araya neden giremiyor ki ?
  12. U

Arkadaşlar forumda yeniyim öncelikle kusura bakmayın yanlış yere konu açıyorsa. İlk defa da bilgisayar aldım vatan bilgisayar herkesin ekran kartını takılı göndermiş bu konuda pc hocası olarak araya girme ihtimali yok mu ? Bide kargolar da çok geç veriliyor benimki mesela hala verilmedi ve dün...
  13. U

Steam Oyunlarını Ücretsiz

Game pass al dostum 30-45 tl falan aylık bir oyun değil yüzlerce oyun oynuyorsun bide.
  14. U

Soru PCH F7 Alanlar Ekran Kartı Takılımı Geldi ?

şuan arasam olur mu acaba yoksa yarın mı arasam ? 1684006182 Bide sende aynı sistemi almışsın galiba gidip mi aldın yoksa kargo ile geldiyse ekran kartı takılımıydı ?
Geri