uğur213 kullanıcısının son içeriği

1. U

Asus Prime A320M-E Anakart 165 Hz Monitör Bağlanır Mı

bir şey daha sorabilirmiyim ben ilk defa masaüstü bilgisayar alıcam ve bu anakartta 3 tane aux girişi var normal mikrofonlu kulaklığı takarsam sıkıntı çıkar mı
  2. U

h hayır yani hdmi sürümüne göre hz olayları değişiyor ondan bahsediyorum ekran kartı yeterli zaten rtx3050 bu anakart hdmı sürümü felan 165 hz kaldırıyormu
  3. U

bu anakarta bende olan 165 hz bi monitör bağlasam 165 hz in hepsini kesin olarak alabilirmiyim
  4. U

mekanik klavye HK.

olay bütçe değilde daha çok usb girişlerin versionuyla ilgili 3.1 3.0 gibi....
  5. U

mekanik klavye HK.

mekanik klavye almak istiyorum ama usb sürümlerini bilmiyorum nasıl öğrenebilirim maksimum usb sürümü ne oluyor bilen var mı ?
  6. U

BİLGİSAYARIMDA SORUN VAR ACİL

restart atmıştım pcye düzelmemişti normal bir şekilde kapattım, açtım düzeldi. Fanlarıda kontrol ettim dönüyolardı. teşekkürler zaman ayırdığınız için.
  7. U

ŞU an baktım ve işlemci 80 derece normlade 50 dereceydi bi sıkıntı var orda evet. ama işlemci kullanımım maks %10 oluyor
  8. U

Normal bir şekilde laptobumu açtım, normalden fazla bir yavaşlık olduğunu fark ettim, valorantta 200 fps alırken şu an ateş ettiğimde 10 fpse düşüyo anlık. Minecraftta 30 fps zor görüyorum, yardım edebilirmisiniz. Dün alt+f4 kullanarak kapattım pcyi ondanmı acaba. işlemci: İ7 10750H...
Geri