ümit kullanıcısının son içeriği

1. ümit

Bu Sistem Ne Kadar Eder

High power 1200w 80+gold power supply bunu eklemeyi unutmuşum dün faturalarına bakarken gördüm
  2. ümit

Bu Sistem Ne Kadar Eder

Teşekkür ederim herkeze g skill trident z 32 gb ram var onu yazmayı unutmuşum
  3. ümit

Bu Sistem Ne Kadar Eder

Herkeze merhaba sistemimi satıp leptop almak istiyorum yer sorunum var kac paraya satılır Thermaltake wiev 51 kasa Ryzen 7 5800x ASus b550 E gaming wifi anakart g skill trident z 32 gb 3600 mhz ram Samsung 980 pro 1 tb m2 ssd 7.000mb okuma 5.100mb yazma WD 2 TB HDD 7200 rpm WD 1 TB HDD 7200 RPM...
  4. ümit

Kasa Elektrik Sorunu

Topraklamada sıkıntı olabilir kullandıgın ara kabloyu deyistir baska ara kablo ile dene
  5. ümit

Comnet'e Geçilir Mi?

Comnet basına bela alırsın bir senelik parayı pesin veriyosun daha ilgi alaka yok
  6. ümit

5600X Için Sıvı Sogutma

arctic freezer 34 esports duo
  7. ümit

5600X Için Sıvı Sogutma

Ben iki tane sıvı sogutma deyistirdim bir msi dı onda sıvı balcıklanması yuzunden ısı cok yükseliyordu ikinci lionli ondada 1 ay sonra pompa ses yapmaya basladı simdi kule tipi sogutucu aldim keske daha önce alsaymisim sıvı sogutmalara verdigim parayla bir bilgisayar daha alırdim bir de sitresi...
  8. ümit

Soru RTX 3070 Ti̇ İçin İ7 12700K Mi Daha İyi̇ AMD Ryzen 7700X Mi̇ ?

Siz bilirsiniz ilerde yükseltme yaptiginiz zaman intel seneye soket deyistirir yeni anakart islemci alirsiniz
  9. ümit

Çözüldü Ryzen 7 7700X Çok Isınıyor

Yanlıs deyilde amd tek cekirdek performansını yüksek tutmuş tek cekirdek kullanmaya basladıgı zaman frekans ve wat deyeri yükseliyor bianda ısı artmaya baslayo coklu cekirdekte sabit frekans ve sabit wat cekiyo ozaman ısı dengeli gidiyo
  10. ümit

Garip ben de 5800x 3070 bf2042 oynayanları izliyorum adamlarin islemci 65 en kötü 70 gecmiyor ben aynagimda 80 88 derece de oynuyorum 5 ay ugraştım voltaj düsürdüm sıvı sogutucu termal macun derken 75 zor dusurdum
  11. ümit

Aynı sorun bendede vardı 5800x de voltaj düsürdüm msı sıvı sogutucusundan kurtulup lionli siparisi verdim 75 civarinda suan x islemciler ısınıyor biraz sineye cekmek lazım
  12. ümit

Soru PC Fişten Çekilmeli Mi? Çekilmemeli Mi?

Elektirikler kesilip tekrar geldiginde yuksek akım geldigini düsün o sırada fis takili psu zarar görür
  13. ümit

Soru Asus Rog Gladius Iii Wireless

Ben rival 600 kullanıyorum hic bi sorununu görmedim
  14. ümit

Soru Asrock Anakart Alınır Mı ?

Hemen hemen Asus, MSI ve Gigabyte kadar kaliteli bir markadır. Elbette her markada olduğu gibi onda da sorun yaşanmaz kuralı yok ikiside am4 destekli sorun cıkarmaz astrock asus un yan firması diye biliyorum
Geri