umutdt kullanıcısının son içeriği

1. U

Anlamsız Performans Düşüklüğü

Merhaba, sorunum hakkında son bilgiyi vermek için bu mesajı yazıyorum. Öncelikle yardımı dokunan herkese çok teşekkür ediyorum ve son kez ufak bir tartışma yaratıyorum. Sorunumu şu şekilde çözdüm: Ekran kartını söktüm ve tekrar yerine oturttum. Bilgisayarım eskisi gibi çalışıyor. Burada sorun...
  2. U

Yanlış anlamıyorsam öyle. Siz de bakın lütfen. Ayrıca geç cevap verdiğim için de özür diliyorum. Acaba ancak yetiyordu da ben ssd ve ram aldığım için mi böyle oldu?
  3. U

Değiştirmem sorunu çözebilir belki de. Bunu deneyeceğim.
  4. U

Bilmiyorum, bugüne kadar hiç sıkıntı çıkarmamıştı bilgisayarım. PSU'su ise hazır olarak böyle geldi.
  5. U

Belki de sorunumu şöyle anlatmalıyım: Oyunlarda sıkıntı çıkıyor. Çok akıcı bir şekilde CS:GO oynayamıyorum artık. Eskiden çok rahat oyantıyordu ama artık zaman zaman 60'ın da altına düşüyor ve ağırlaşıyor oyun. Bunu 1080p en düşük ayarlarda yapıyor. Forza Horizon 5'te 1600x900 yapıp güzel...
  6. U

Bilgisayarın orijinal PSU'su. Ben de ondan şüpheleniyorum açıkcası ama 4 senedir sorunsuz çalışıyordu bilgisayar. 1 hafta sonra tam 4 sene olacak doğrusu :)
  7. U

Evet, orijinal windows kurdum. Anakartıma yazılı olduğu için otomatik olarak lisanslanıyor zaten. Ram testine de en kısa zamanda bakacağım.
  8. U

GeForce Experience programı ile birçok kez driver güncelledim zaten, daha farklı bir durum ise deneyebilirim. Yanıt için çok teşekkürler.
  9. U

Öncelikle yanıtınız için çok teşekkür ederim. Ram testi hariç tüm testleri yaptım, ram testini de en yakın zamanda yapacağım. Sonuçlar ise şu şekilde: Disk sağlık durumları ise iyi olarak görünüyor. SSD %98 diyor. Benim tek görebildiğim GPU'm çok ısınıyor sanırım.
  10. U

Merhaba, öncelikle belirtmek istiyorum ki forumda ilk konum. Yaptığım bir hata varsa düzeltin lütfen. Son birkaç gündür bilgisayarımda anlamsız bir performans düşüklüğü var. Başlangıcında ise şöyle oldu: Bilgisayarımı kullanırken bir anda restart yedim, hiçbir hata almadan ve en başından...
Geri