UmutYldrm kullanıcısının son içeriği

1. U

Yardım AMD Adrenalin Software Güncelleme Sonrası Sorunlar

anladım hocam, umarın sorununuzu çözersiniz.
  2. U

Yardım AMD Adrenalin Software Güncelleme Sonrası Sorunlar

Aynı model ekran kartı bende de var, en güncel sürümü kullanıyorum ve sıkıntı yaşamadım şu ana kadar. Problem genel bir sorunmuş gibi gözükmüyor. League of legends'i tam ekranda oynuyorsan çerçevesize alıp deneyebilirsin, belki sorununu çözer.
  3. U

FSR Açınca GPU Kullanımı Düşüyor.

Merhabalar, Cyberpunk da full ayarlarda (RT kapalı) FSR dengeli ya da kalite modundayken ekran kartı kullanım oranı %75 lere geriliyor, bu yüzden de FPS artışı da olmuyor çünkü kullanım düşüyor. FSR kapatınca GPU kullanımı geri %95 lere çıkıyor. Bu sorunun çözümü nedir? (Oyun Alt Tab da değil...
  4. U

Csm'i Kapatmadan Resize Barı Açabilir Miyiz?

Merhabalar, başlıkta da gördüğünüz gibi CSM'i kapatmadan Resize barı açabilir miyiz? çünkü benim anakartım gigabyte B550M DS3H, kronik bir seri olduğu için csm i kapatınca bazen ekran hiç gelmiyor ve servise göndermek gerekiyor. CSM'i kapatmadan Resize bar açabilme şansım var mıdır?
  5. U

Arctic Freezer 34 Esports Duo Ryzen 5600 Işlemci Cyberpunk'da 78-81 Derece Arası Ne Iş?

Merhabalar, başlıkta da görmüş olduğunuz gibi Arctic freezer 34 esports duo adlı soğutucum Ryen 5 5600 ile cyberpunk ve fortnite'da 75-80 derece arası alıyor neden böyle?
  6. U

Yardım Hangi Kule Tipi Soğutucuyu Almalıyım??

Hocam teşekkürler, başka oyunlarda deneme şansı buldunuz mu?
  7. U

teşekkürler hocam verdiğiniz bilgi için. Ben de sanırım arctic alacağım
  8. U

bu 3'ü arasında birisini alacağım hocam. 1691513811 olur hocam
  9. U

Merhabalar 3 tane soğutucu arasında kaldım, bunlardan hangilerini almalılıyım? işlemcim 5600, oyunlarda 60 dereceyi geçmesin istiyorum. Anakartım da GIGABYTE B550M DS3H rev 1.5 küçük bir anakart olduğu için hangisinin benim anakartıma sığacağını bilmiyorum. Linkler aşağıda...
  10. U

Sıvı Soğutma Radyatöründen Gelen Ses

evet hocam bunu biliyorum ama kasama sığar mı bilmiyorum çok büyük
  11. U

2.2k ya kadar çıkarım hocam, yeter ki kaliteli bir mal olsun
  12. U

Önerebileceğin bi kule tipi var mı? işlemci 5600
  13. U

Deepcool LE520 kasayı yan yatırınca ses kesiliyor ama yeni aldım bide 2 hafta oldu
  14. U

Selamlar, dün geceden beri sıvı soğutucumdan böyle bir ses geliyor. Sadece fanlar çok hızlı dönmeye başladığında bu ses oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  15. U

Sıvı Soğutma Kurulumu Nasıl Olmalı?

Merhaba, sıvı soğutmami bu sekilde kurdum borular sol tarafta normalde sağda olması gerekiyormuş. Böyle yaptım bir sorunu olur mu?
Geri