unsoul kullanıcısının son içeriği

1. U

İşlemci Sıcaklığı

Aynen teşekkür ederim akşam fan ayarlarınıda yapıyım 65i geçmez ozmn ☺️🙏
  2. U

İşlemci Sıcaklığı

Darkflash darkair plus 2x120 fan kule tipi almıştım hazır sistemde vardı Macunu yeniledim Ayrıca kasa önden hava giriyor arka egzoz fanindan çıkıyor arada kule tipi sıcak havayı öne üflüyormuş fanları ters tarafa çevirince kasa içi serinledi işlemci sıcaklığı 70i geçmiyor şuan oyunlarda 2k...
  3. U

İşlemci Sıcaklığı

Aynen söküp bakım bı tekrar macunlayıp takıyım
  4. U

İşlemci Sıcaklığı

Aynen şuan kule tipi mevcut o yüzden bu kadar yükselmesi banada garip geldi sıvı soğutma almayı düşünüyorum aslında ancak bu seferde ileride tekrar sıvı soğutma almama adına ( işlemci yükselttiğim de 360mm sıvı soğutma gerekebilir) 240 almayım bu şekilde sorun olmadan fazla yükselmeden idare...
  5. U

İşlemci Sıcaklığı

Arkadaşlar aldığım sistemde Ryzen 5 7500f Palit 4070 süper Biostar b650m silver 16x2 6000mhz ram 1tb SSD var Kasa olarak XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold Rainbow Siyah Kasa mevcut soğutucu olarak darkflash darkair kule tipi 2x 120 fanlı sogutucu mevcut 2k ultra ayarlarda rdr2 Battlefield v...
  6. U

Yardım Klavye

Silver ile red farkı nedir çıkarttığı ses fazla olsun istemediğim için soruyorum
  7. U

Yardım Klavye

Çok kaliteli olup 5k da vermek istemiyorum ben uygun fiyatlı 2k bandında onerebileceginiz varsa atabilirseniz değerlendireceğim
  8. U

Yardım Klavye

Red swicht tam boy bulamadım ben nette link atabilir misiniz
  9. U

Yardım Klavye

Peki fiyat olarak en uygun kaça kadar çıkmam gereklidir red switch tam boy için 1706349005 https://ty.gl/7p6mtw6qtt Böyle birşey nasıl mause da aradan çıkmış olur
  10. U

Yardım Klavye

Ne kadar ayırmam gerekli tam boy için birde pusat k3 red swicht değilmi o klavye hoşuma gitmişti 1600 TL civarında şuanda
  11. U

Yardım Klavye

Arkadaşlar klavyeler hakkında pek bilgim yok kasa ve monitör aldım klavye maus alcam biraz araştırdığıma göre mekanik olarak red swicht klavyeler fazla ses çıkarmayan güzel klavye ancak bütçe olarak çok ayırmak istemiyorum önerileriniz benim için değerli bi arkadaşta pusat k3 pro klavye gördüm...
  12. U

Soru PCH Goat V4 Gelir Mi?

45bine kadar sadece kasa alırım
  13. U

Bekleyelim bakalım bu cevap veren olur inşallah
  14. U

Teşekkür ederim Başka bir konuda bir modülatör yakında (bu ay sonuna kadar) 4070 süper sisteminin çıkacağını stokta sorun olmazsa felan diye yazdığını gördüm Ancak yine sizin gibi düşünüp kararsız olduğum bir konu game garajda 16 Rami 1500tl farkla 6000mhz cl30 32 GB yükseltirken çoğu sitede çok...
  15. U

Biliyorum bu sistemi almayı düşünüyorum sistem yükseltmeler ile güzel oluyor. Game garaj diğer sitelere göre yükseltmelere çok fark almıyor ancak pch4 çıkacaksa bekleyim diyorum kararsızım
Geri