Yardım Klavye

unsoul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar klavyeler hakkında pek bilgim yok kasa ve monitör aldım klavye maus alcam biraz araştırdığıma göre mekanik olarak red swicht klavyeler fazla ses çıkarmayan güzel klavye ancak bütçe olarak çok ayırmak istemiyorum önerileriniz benim için değerli bi arkadaşta pusat k3 pro klavye gördüm hoşuma gitti o fiyat bandında ortalama 1500tl olacak şekilde daha iyi öneriniz varmıdır. FPS ve hikayeli oyunlar için

%100 klavye olması

Siyah renk olması

Fazla sesli olmaması ( red swicht olması tercihim)

RGB olması

Ses için tekerlekli deniyor galiba olmasıni istiyorum

Ayrıca fp olarak çok yukarı çıkmayacak şekilde oyun için uygun mause ve tam boy klavye ve mausu kapsayacak RGB li mause pad önerilerinizi bekliyorum

Şimdiden teşekkürler

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,078
Arkadaşlar klavyeler hakkında pek bilgim yok kasa ve monitör aldım klavye maus alcam biraz araştırdığıma göre mekanik olarak red swicht klavyeler fazla ses çıkarmayan güzel klavye ancak bütçe olarak çok ayırmak istemiyorum önerileriniz benim için değerli bi arkadaşta pusat k3 pro klavye gördüm hoşuma gitti o fiyat bandında ortalama 1500tl olacak şekilde daha iyi öneriniz varmıdır. FPS ve hikayeli oyunlar için

%100 klavye olması

Siyah renk olması

Fazla sesli olmaması ( red swicht olması tercihim)

RGB olması

Ses için tekerlekli deniyor galiba olmasıni istiyorum

Ayrıca fp olarak çok yukarı çıkmayacak şekilde oyun için uygun mause ve tam boy klavye ve mausu kapsayacak RGB li mause pad önerilerinizi bekliyorum

Şimdiden teşekkürler
1500tl ye tam boy Red bulamazsın mouse için cm mm711

KS

unsoul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ne kadar ayırmam gerekli tam boy için birde pusat k3 red swicht değilmi o klavye hoşuma gitmişti 1600 TL civarında şuanda

KS

unsoul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Peki fiyat olarak en uygun kaça kadar çıkmam gereklidir red switch tam boy için

Böyle birşey nasıl mause da aradan çıkmış olur

Erol

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki