Vip kullanıcısının son içeriği

1. V

Nickelodeon All-Star Brawl

Ben bu oyunu almak istiyorum ama ev arkadaşımla oynayacağım onun da satın alması gerekiyor mu yoksa tek pc den kol bağlayıp klavye+kol şeklinde oynayabilir miyiz
  2. V

Kasa Fanları

Arkadaşlar bilgisayarımın önünde ki üç fanın ikisi bir süredir aksama yapıyordu belli bir süre dönüyor yavaşlıyor duruyor sonra tekrar devam ediyordu baya bi ses yapıyordu bugün hiç ses gelmiyordu kasadan baktım ve sadece bir fanım dönüyor diğer ikisi çalışmıyor nedeni ne olabilir acaba
  3. V

Xbox Ea Fc 24

Az önce Xbox üzerinden ea fc 24 standart sürüm satın aldım 560 tl yazıyordu fakat kartımdan 585 tl alınmış destek bugün kapalı olduğu için ulaşamadım sizce neden böyle bir şey oldu
  4. V

Spor Için Vitamin Paketi

Neden hocam peki
  5. V

Spor Için Vitamin Paketi

Düzenli spor yapıyorum bu paketlerden birini tercih edip stoklamak istiyorum sizce en mantıklısı hangisi olur açıklamasıyla yazarsanız sevinirim
  6. V

Kulaklıktan hava sesi geliyor

icue yüklü şu an
  7. V

Kulaklıktan hava sesi geliyor

Kulaklığı kullanıyorum mesela discordda ki kişiler konuşurken ya da windowstan bildirim geldiğinde veya video izlerken arkadan devamlı hava sesi geliyor usb girişi ile çalışıyor kulaklığım ayrıca önceki kulaklığımda böyle bir sorun yoktu böyle bir sorun olduğunda kulaklığımın geliştirmeler...
Geri