Vural818 kullanıcısının son içeriği

1. V

Yardım Modemi Başka Odaya Nasıl Taşırım?

Duvar içinden gelen telefon kablosu direk modeme bağlanıyor, bulunacağım oda ile modemin şu an bulunduğu telefon kablosunun geldiği yer arasındaki mesafe 17-18 metre. Bulunacağım odada telefon hattı yok. Şimdi ben bu duvardan gelen kabloyu 18 metre odama kadar uzatıp modemi bağlayabilir miyim...
  2. V

Telefona Ethernet Ile Bağlanabilirmiyim?

Type-c ethernet dönüştürücü cihazlar var, bi kaç video izledim bu cihazlar ile android telefonu internete bağlıyorlar, bunu bende yapabilir miyim? Bazı dönüştürücülerin telefonu desteklemediğini söyleyenler var kafam karıştı ethernet ile telefondan internete bağlanabilirmiyim? Hangi cihazı...
  3. V

Yardım Kablosuz Bağlantı Sorunumu Nasıl Çözebilirim?

Bulunacağım odanın konumu ile modem arasında 17 metre mesafe var. Telefon ile ağ bağlantısını en verimli şekilde problemsiz hangi cihazla alabilirim? Router mı extender mı ve F/P cihaz önerir misiniz? Alacağım cihazı hangi konuma koymalıyım? Alanın krokisini çizdim, renkleri belirtmek istedim...
  4. V

Öneri Wi-Fi Extender Önerisi

Hocam telefon için hangi cihazı kullanmalıyız, router mı extender mı
  5. V

Teşekkürler, router cihazı işimi görür mü, ne işe yaradığını bilmiyorum ama oda da wifi den uzakda olduğum için amacım odada telefon ile en verimli internet performansına ulaşmak
  6. V

Modem ile odanın arası 17 metre falan, modemin yanında duruyormuşum gibi performans alabilir miyim bu cihazlardan? Uygun ve performansı iyi bir F/P ürün arıyorum, Xiaomi Wi-Fi range extender N300 var bu cihaz iyi midir?
  7. V

Oyun İçin Poco F4 Alınır Mı?

Hocam bütçe malesef x6pro ya yetmiyor
  8. V

Oyun İçin Poco F4 Alınır Mı?

14.000 tl bütçe var, oyun için poco f4 alınır mı bir öneriniz var mı?
  9. V

Oyun Için Telefon Önerirmisiniz?

Hocam poco x6 pro daha iyi diyenler var nette, sizce note 13 pro neden daha iyi
  10. V

Oyun Için Telefon Önerirmisiniz?

Oyun için 8 GB Redmi Note 13 Pro mu, yoksa 8 GB Poco X6 Pro mu iyidir
Geri