wmithra kullanıcısının son içeriği

1. wmithra

PC Için Walpaper Sitesi Önerisi

bulunca bende burdan alayım :D
  2. wmithra

Oyuncu Koltuğu

Merhaba arkadaşlar oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum ama fiyatlar baya arttı nelere dikkat etmeliyim nasıl birşey önerirsiniz? ucuz orta pahalı fiyat performans şeklinde aklınıza gelirse yazar mısınız?
  3. wmithra

Tablet

arkadaşlar 20 k ya kadar bataryası uzun giden tablet lazım günlük işleri halletmek için önerilere açığım ?
  4. wmithra

İpad Almayı Düşünüyorum Yardım Lütfen????

Arkadaşlar ipad 9. nesil almayı düşünüyorum sadece youtube vs gibi basit işler için günlük kullanıcam 64 gb mı yoksa 256 mı alsam bilemiyorum aralarında yaklaşık 4,5 K oynuyor kullanmış yada bilgisi olan yardım edebilir mi ?
  5. wmithra

Yardım Monitör Tavsiyesi Olan

gamebooster aldım ya bütçe biraz sallantılı 3 ay sonra ödemeli aldım o beni kurtardı inşallah 2 3 yıl götürür beni 1696232791 gamebosster aldım hocam umarım pişman olmam
  6. wmithra

knk hebsü buradadan aldım 3300 e şimdi al 3 ay sonra 3 taksitle peşin fiyatına daha iyi oldu
  7. wmithra

bende bunu soracaktım kafi bi monitör mü ? ben pek anlamıyorum
  8. wmithra

Arkadaşlar monitör areıyorum ortalama 24 inç 144 hz 1 ms veya daha üstü max 3000 3500 arası ya da daha düşük olursa daha iyi olur var mı bildiğiniz önerdiğiniz ??
  9. wmithra

Öneri Laptop Öneri

gaming laptop bütçesine çıkmak istemem rtx 3050 vs bana çok aşırı fazla hani fiyat permormans tarzı sıkıntı yok 1677174694 aslında fiyat vs iyiymiş ram alındığı yerde vs takılır mı acaba
  10. wmithra

Öneri Laptop Öneri

Arkadaşlar oyun için filan değil film vs için önerdiğiniz laptop var mı? Max oyun fifa 23 filan fps filan değil....
  11. wmithra

Çözüldü 7 Days To Die Açılmıyor

walla arkadaş bişeylwer yaptırdı baya en sonunda oldu saolasın
  12. wmithra

Çözüldü 7 Days To Die Açılmıyor

hocam oyun önceden çalışıyordu şimdi giremiyorum oyun içine açılırken üst tarafta konsol gibi bi yer açılıp kırmızı yazılar çıkıyor internette araştırdım bi yerde klasör içinden silme vs diyo giriyorum o dediği silinecek şey yok zaten bende.
  13. wmithra

Televizyon Garantisi

bakalım inşallah öyledir vatanı aradım numara verdiler onlar gelip bakacak.
  14. wmithra

Televizyon Garantisi

Arkadaşlar bende philips tv var az önce tv bakarken bir anda siyah ekran oldu ses var ama görüntü yok ekran ledleri çizgi çizgi oldu şimdi servis çağıracam ama ne der bilmiyorum bu durum garanti kapsamında olur mu (vatan dan almıştım 10 ay oldu)? Yoksa ücret vs isterler mi ? bilgisi olan varsa...
  15. wmithra

Çözüldü 500 Tl ye kadar klavye önerisi olan

red aldım blue param yetmedi ama memnunum bence gayet güzel aydınlatması vs çok iyi
Geri