Yardım Monitör Tavsiyesi Olan

wmithra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar monitör areıyorum ortalama 24 inç 144 hz 1 ms veya daha üstü max 3000 3500 arası ya da daha düşük olursa daha iyi olur var mı bildiğiniz önerdiğiniz ??

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
652
Arkadaşlar monitör areıyorum ortalama 24 inç 144 hz 1 ms veya daha üstü max 3000 3500 arası ya da daha düşük olursa daha iyi olur var mı bildiğiniz önerdiğiniz ??

uygun fıyata bunu bulabıldım sadece. ips modeller butcenı asıyor.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
652
bende bunu soracaktım kafi bi monitör mü ? ben pek anlamıyorum
şu piyasa da butcende ancak bu alınabııyor. kağıt üsütünde değerlerı güzel. yorum sayısı ve yıldızı da güzel. alınabılır yani.

@wmithra bu arada aklıma bır sey geldi bu monıtoru cok daha ucuza alabılırsın.
monitör:

ucuz alma yöntemi ise n11 belirli saatlerde kupon veriyor. mesela şöyle bır kupon var:
Opera Anlık Görüntü_2023-10-01_200059_www.n11.com.png

kuponu uyguladıktan sonra tek cekım alacaksan NAYS kullanıp 200tl de oradan geri ödeme alabılırsın.
monıtor sana 3400 TL ye gelmıs olur.

Son düzenleme:

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
774
şu piyasa da butcende ancak bu alınabııyor. kağıt üsütünde değerlerı güzel. yorum sayısı ve yıldızı da güzel. alınabılır yani.

monitör:

ucuz alma yöntemi ise n11 belirli saatlerde kupon veriyor. mesela şöyle bır kupon var:
Ekli dosyayı görüntüle 27614

kuponu uyguladıktan sonra tek cekım alacaksan NAYS kullanıp 200tl de oradan geri ödeme alabılırsın.
Bu alınmalı kesinlikle.

KS

wmithra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6

monitör:

Ekli dosyayı görüntüle 27614

knk hebsü buradadan aldım 3300 e şimdi al 3 ay sonra 3 taksitle peşin fiyatına daha iyi oldu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri