yasinyldz kullanıcısının son içeriği

1. yasinyldz

Laptopun desteklediği max mhz miktarını öğrenmek

hocam şuan laptopunda 4x4 8 gb ram bulunuyor arkadaş bunu 8x8 yapmak istiyor
  2. yasinyldz

gece atmıştım fotoğrafı silinmiş hemen atayım tekrar
  3. yasinyldz

acer aspire e5 553g t7q5
  4. yasinyldz

Arkadaşım laptopunun ram miktarını artırmak istiyor artırmadan önce bilgisayarın desteklediği maximum mhz miktarını öğrenmek istiyoruz nasıl öğrenebiliriz yardımcı olabilir misiniz?
  5. yasinyldz

Çözüldü Laptop internet girişi

teşekkürler aynen dediğiniz gibiymiş biraz aşşağı indirip takmak lazımmış teşekkür ederim
  6. yasinyldz

evet hareket ediyor da tamamen aşşa indirsem kırılma gibi bir durum olur mu tırstım açıkcası :D
  7. yasinyldz

farklı bir şey mi bu giriş yeri
  8. yasinyldz

evet doğru yönde takıyorum elimdeki büyük geliyor laptopun giriş kısmına.
  9. yasinyldz

Merhabalar arkadaşlar linkini koyduğum laptopu satın aldım elime ulaştı lakin sormak istediğim bir konu var internete wifi daha yavaş olur diye wifi ile değil de kablo ile bağlanmak istiyorum lakin elimdeki internet kablosu uyuşmuyor laptoplar için ekstra internet kablosu mu almak lazım...
  10. yasinyldz

Soru Hp Victus 16-E1010Nt Alınır Mı? (19 Ağustos 2022)

Selam Dostlar, Bu fiyata daha iyisi var mı yoksa bunu almalı mıyım...
  11. yasinyldz

HP Victus 16-E1010NT Hakkında Soru

Selam Dostlar, HP Victus 16-E1010NT Bu laptobu almayı düşünüyorum cihazın bilinen kronik sorunları felan var mı...
  12. yasinyldz

Teknoryadan Alışveriş Yapılır Mı?

Ürünleri 2. el ya da defolu olarak yolluyorlarmış ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum çekiniyorum açıkcası
  13. yasinyldz

Teknoryadan Alışveriş Yapılır Mı?

Merhabalar, Laptop almayı düşünüyorum ve almak istediğim laptopun satıcısı teknorya bu satıcının yorumlarını okuyunca pek alasım gelmedi sizce alınır mı?
Geri