yasirturkan1 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Öneri Kulaklık Önerisi

Herkese iyi akşamlar, 3-5 K arası kablosuz kulaklık almak istiyorum. Genellikle oyun için kullanıyorum ama arada müzik dinliyorum müzik dinlerken baslar tatmin etse süppper olur. öneriniz var mıdır? şimdiden teşekkür ederim.
  2. Y

Soru Gigabyte Ekran Karti Alinir Mi?

4070 bakmaya başladım şu an teşekkür ederim hocam
  3. Y

Yardım Sistemime Göre Kasa Önerisi??

anladım hocam. benim sadece kasa hoşuma gitmedi görüntü olarak sizin attığınız sistemde ama bütçeyi biraz daha zorlayıp 4070 süpere geçeceğim. değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
  4. Y

Hocam sistemin ederi kasa ve psu hariç 41 bin lira. sadece ekran kartı konusunda mı fiyatını hak etmeyecek diyorsunuz? dün paylaştığınız sistemi baz alacağım sanırım.
  5. Y

hocam dün siz yazdıktan sonra biraz araştırdım da diğer bileşenlerden taviz vermek istemiyorum, 4070 süper de iyi bir marka almak istiyorum sonuçta yıllarca kullanacağız. iyi markalarda minimum 28-30 k arası o şekilde bütçemi aşıyor biraz. bende 4060'ın 16 gb versiyonunu alıp 1 yıl idare edip...
  6. Y

Arkadaşlar tekrar merhaba, aşağıda gördüğünüz bileşenlere özel f/p bir kasa ve PSU önerisi istiyorum sizlerden. Fiyat maksimum 5-6k. şimdiden teşekkür ederim. AMD Ryzen 5 7500F Altı Çekirdek 3.7 GHz MSI PRO B650-S WIFI AMD B650 Soket AM5 DDR5 7200MHZ(OC) ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Gigabyte...
  7. Y

16 gb alsam yeterli olur o halde??
  8. Y

4070 eagle veya 4060 ti eagle düşünüyorum
  9. Y

Arkadaşlar merhaba, gigabyte markasının 4070 superini almayı düşünüyorum. Sizce soğutma performansında bir sorun yaşar mıyım?
  10. Y

Soru Yeni Toplayacağım Sistem Hakkında Destek !!!

çok teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldun. iyi akşamlar.
  11. Y

hocam son bir sorum olacak; anakartı seçerken vram soğutucusu olmasına çok dikkat ediyordum. Sistemi sadece oyun oynamak için kullanacağım. sizce vram soğutucusu vs önemli mi ?
  12. Y

ekran kartı soğutması bizimle alakalı bir durum mu?
  13. Y

hocam öncelikle teşekkür ederim. 2 tane kafama takılan şey oldu; 1- biostar anakart sorun yaşatırmı yeni nesillerle uyumluluk ve bios konusunda? 2- innostar Palit gibi markaların ekran kartlarında uzun vadede sorun yaşar mıyım? ekstra olarak 7500F ile 7600x arasında büyük fark var mıdır...
  14. Y

Bütçe yanlış olmuş monitor dahil 50-53 arası bütçem var arkadaşlar
  15. Y

Arkadaşlar merhaba herkese iyi akşamlar, Bir sistem topluyorum, tüm bileşenleri aşağıda gördüğünüz gibi 2 farklı seçenek üzerinden gideceğim. ilk deneyimim ve uzun vade kullanabileceğim bir şey olsun istiyorum. Kasa için bütçem 45k eksik gördüğünüz, fazla gördüğünüz, uyumsuz diyebileceğiniz...
Geri