yavuzm kullanıcısının son içeriği

1. Y

Bilgisayarım Isındığı Için Fps Düşüyor

laptop soğutucu tek başına yetermi ? fps sınırlaması videodaki oyunda kısmen işe yaradı ama gta gibi oyunlarda işe yaramıyor tavsiye ettiğiniz bir laptop soğutucu varmı
  2. Y

kullanmıyorum 1704646074 8 aydır falan bende temizlik yapmadım 2 ay kullanmadım zaten
  3. Y

rtx 3060 intel i512500h 16 ram oynadığım bütün oyunlarda örnek vermek gerekirse 1 dakika normal fps sonra 2 dakika 20 30 fpslerde oynuyorum işlemci sıcaklığım oyunlarda 85 altına inmiyor laptop kullanıyorum rdr2 gta 5 gibi oyunları hiç oynayamıyorum desem doğru olur ne denediysem düzeltemedim...
  4. Y

Yardım Ekran Kartımın Tam Performansını Alamıyorum

driverlar güncelmi birde ekran kartı ayarlarını yaptınmı
  5. Y

Soru Taner Hoca Neden Bluetooth Hoparlörde Ezhel Şarkısı Kullanıldı?

apo şarkı çıkarsa onuda dinlersiniz yani :))))
  6. Y

Bi̇lgi̇sayarim Da Fps Düşüşü Yaşiyorum

i5 12500h 1703942309 laptop soğutucu maksimum 5 derece azaltır diyorlar 1703942368 sıvı soğutma yapılır laptopa dostum
  7. Y

sıvı soğutma önerirmisin
  8. Y

videoda göründüğü gibi fps düşüşü oluyor belli bir süre sonra düzeliyor düzeldikten sonra gene aynı şeyler yaşanıyor
  9. Y

rtx 3060 intel i512500h 16 ram oynadığım bütün oyunlarda örnek vermek gerekirse 1 dakika normal fps sonra 2 dakika 20 30 fpslerde oynuyorum işlemci sıcaklığım oyunlarda 85 altına inmiyor laptop kullanıyorum rdr2 gta 5 gibi oyunları hiç oynayamıyorum desem doğru olur ne denediysem düzeltemedim
Geri