yiitolamadik kullanıcısının son içeriği

1. Y

"Kernelpower 41 63" Hatası

Sonucu güncelleyeyim, güç kaynağını garantiye gönderdim ve arızalı olduğu ortaya çıktı. Değişim için bekliyorum sizde en yakın zamanda sonuç alabilirsiniz umarım hocam. İyi akşamlar.
  2. Y

Hafta içi teknik servise götürerek sonuca varmaya çalışacağım hocam. Windows Bellek Tanılama aracıyla bellek testi yaptım sorun çıkmadı. Disk testlerini yaptım herhangi bir sorun yok. Ekran kartı testlerde normal gözüküyor. Dediğim gibi ben güç kaynağından şüpheleniyorum. Sizde tüm parçalarınızı...
  3. Y

İyi forumlar. Bundan 5 ay önce sistemim ben başında değilken mavi ekran verip kendini yeniden başlatmıştı. Çok önemsemeyip devam etmiştim. Dün sistem tekrardan ben başında değilken mavi ekran verip kendini yeniden başlatmış. Ayrıca bu durum ilk kez ben sistem başındayken tekrardan bugün...
  4. Y

Gta Online Aniden Düşen Fps

Yüksek performans dışı hepsi aktif hocam. Dengeli de kullanıyorum. Yüksek performans uzun süreli kullanımda sisteme kötü etki eder mi? Sıcaklık değerlerim artar mı? Bunlara göre açayım pek bilgim yok bu konuda kusura bakmayın.
  5. Y

SSD, sistemimde HDD yok.
  6. Y

Tamamdır teşekkürler hocam ikinize de :)
  7. Y

Genel bir sorun mu diyorsunuz o zaman. Açıkçası ilk başlarda donanımsal birşey sanıp geriliyordum ama diğer oyunlarda böyle bir sorunum yok. Bildiğiniz bir çözüm var mı peki hocam bu soruna karşı?
  8. Y

Bu sistemde mümkün müdür bu?
  9. Y

Kastettiğim şey Fivem değil. Düzgün okursanız uzunca açıkladım GTA nın kendi online modunda yaşadığımı sorunu.
  10. Y

İyi forumlar herkese. GTA 5' i zaten PS 3 üzerinden bitirdiğim için önceden story modda çok gezinmedim ama gözüme bir drop veya fps düşüklüğü çarpmadı. Lakin online modda günlük 2 3 defa illaki ani droplar yaşıyorum bu droplar esnasında ise GPU kullanımı %0' a düşüyor. FPS değerlerim 100...
Geri