yseyrek kullanıcısının son içeriği

1. Y

Vizyon Bilgisayar İade Kabul Etmiyor

Hocam hangis şehirde yaşıyorsunuz direk thh ye gidipde sorabilirsiniz internetten örnek tokat thh numarası gibi aratarakda ulaşabilirsiniz thh ye bir sorun süreci
  2. Y

Aynı sorunu yaşadım teknobiyotikten işlemci almıştım pinleri yamuk gönderdiler sonrada iade almadılar 3 ay sürdü thh bu süreçte dediğin gibi umursamaz tavırları vardı karar çıkınca telefonda arayarak ayıp olur biraz ama şimdi seve seve paramı verin dedim(başka bişi dedim) o an inan 3 aylık...
  3. Y

Yazışma şeklinde yapabiliyorsaniz belgeleyin yoksa zaten thh savunma için karşı tarafa belli bı sure tanıyor savunmalarında vermiyorum derse zaten kazanırsınız veriyorum derse verin gitsin :)
  4. Y

İşlemci Yükseltmek Istiyorum Bütçe 10K

3060 12 GB işlemcinin yeterli olduğunu biliyorum fakat FPS yukseltmek istiyorum
  5. Y

İşlemci Yükseltmek Istiyorum Bütçe 10K

Asus b550 mk anakart kullanıyorum şu anki işlemcim ise ryzen 5 5600 ag400 sogutucum var. 10 bin TL bütçem var işlemci olarak ne tavsiye edersiniz 5800x3D mi ryzen 9 5900x mi sadece oyun oynuyorum işlemci odaklı birde elimdeki soğutucu idare edermi bu güçlü işlemcileri
  6. Y

Öneri I5 12400F Hava Soğutucu Önerisi

Teşekkür ederim iyi forumlar
  7. Y

Ses konusunda nasıl acaba bu ak400 hocam
  8. Y

Bütçe 1000 Anakart h610 1677248284 https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-id-cooling-se-224-xt-white-fiyati,1164786124.html Bu yeterli olurmu Intele uyarmi
  9. Y

800tl bütçe m2 ssd önerisi yaparmısınız?

kioxia exeria 480 gb sata ssd modelini 2 ayda bir ınternet kafeye 50 lira veriyorum format atsın diye hep bi sıkıntı çıkıyor ne zaman birşey yüklesem bilgisayar yavaşlıyor sonra oyunu siliyor mesela kendi kendine durup dururken windows duzgun yuklenemedi diye yeniden başlatıyor
  10. Y

donanımsal bir sorunu felan varmı acaba çünkü şu an kullandığım ssd den çok sorun çektim 2 ayda bir format atıyorum sürekli windows dosyalarından kaynaklı bi sorun çıkıyor
  11. Y

anakartım b450 s2h v2 m2 ssd almak istiyorum şöyle sorunlu olmayan stabil çalışacak bi m2 ssd varmıdır hızı önemli değil sorunsuz olsun yeter 480 gb kafi
  12. Y

Sistemimin ederi nedir?

Arkadaşlar işlemci ve ekran kartına göre diğer bileşenler biraz fazla özellikle kasa ve psu ilerde yükseltirim diye almıştım fakat satmaya karar verdim ederi nedir acaba kasa: gamepawer WARCRY 6 fanlı led kumandalı psu:Corsair RM 850 watt 80 gold anakart: msı b450m-a pro max 4133mghz OC...
  13. Y

Oyun için kulak içi kulaklık önerisi bütçe 800

hocam fıyat konusunda haklısın ben void eliteyi 459 tlye almıştım 2021 eylül ayında şu an uçmuş gitmiş 1460 görünüyor
  14. Y

Oyun için kulak içi kulaklık önerisi bütçe 800

arkadaşlar oyun oynamak maksadıyla alıyorum. Corsair void elite surround kullanıyorum saçımda yara olduğu için alıcam bunu buldum alınırmı void eliteden sonra buna geçince çok kayıp yaşarmıyım? Veyahut daha iyi dediğiniz bir model varmıdır. teşekkür ediyorum şimdiden...
  15. Y

Çözüldü PSU Fan Yağlamak İçin Ne Kullanmalıyım?

MSI MAG olanı sipariş geçiyorum hocam ozaman teşekkür ettim vaktinizi ayırdınız bilginizi paylaştınız Allah razı olsun
Geri